Sepsiszentgyörgy, 2017. október 24., kedd 14:35
Köszöntjük Salamon nevű olvasóinkat!

Utolsó a Sepsi Futsal (Teremlabdarúgás, I. liga)

2017. szeptember 21., csütörtök, Sport
 Fotó: Facebook / Dunarea Calarasi – Futsal
A nyáron komoly vérveszteségen áteső, egykor szebb napokat is megélt megyeszékhelyi Sepsi Futsal roppant gyenge idénykezdésen van túl, miután zsinórban harmadik meccsét is elvesztette az élvonalbeli teremlabdarúgó-bajnokságban. A Farkas Attila irányította együttes szombaton Călărași-on vendégszerepelt, ahol egy sima 6–0-ás vereségbe szaladt bele a helyi alakulattal szemben.
A zöld-fehérek ezzel utolsók a tabellán, úgy, hogy három meccsen csak egyszer voltak eredményesek, és tizenhétszer zörgött a hálójuk. Reménykedünk, hogy hamarosan lejár csapatunk negatív sorozata, és nemsokára közösen ünnepeljük az első pont, pontok megszerzését.
Egyformán 4–4-es döntetlent játszottak a Hargita megyei csapatok: a Csíkszeredai Imperial Wet a Jászvásárral, míg az FK Székelyudvarhely a Temesvári Informatikával ikszelt le. A bajnoki címvédő Déva négy góllal győzte le az előző idény ezüstérmesét, a Galaci Unitedet, míg a Resicabánya óriási meglepetésre hét gólt lőve diadalmaskodott a Marosvásárhelyi City’US csapatával szemben.
A 3. forduló eredményei: Csíkszeredai Imperial Wet–Jászvásár 4–4, Galaci United–Déva 2–6, Călărași–Sepsi Futsal 6–0, Resicabánya–Marosvásárhelyi City’US 7–4, FK Székelyudvarhely–Temesvári Informatika 4–4.