Sepsiszentgyörgy, 2017. november 21., kedd 12:16
Köszöntjük Olivér nevű olvasóinkat!

Papolcon nyert az éllovas Gelence (Labdarúgás, IV. liga)

2017. november 13., hétfő, Sport
Az első helyezett Gelence minimális különbséggel győzött a Papolci FC vendégeként a háromszéki IV. ligás futballbajnokság 12. fordulójában. A Perkő kisebb meglepetésre hazai környezetben nyert Illyefalva ellen, Nagyajta idegenben gyűjtötte be a győztesnek járó három pontot, a csernátoni focisták hat gólt lőttek a baróti tizenegynek, Bardoc leikszelt a vendég Dálnokkal, Réty otthon kapott ki Zágontól, míg az Ozsdolai FC egy góllal bizonyult jobbnak a Berecki FC együttesénél.
Az eredmények: Papolci FC–Gelence 0–1 (gólszerző: Ursu 85. 11-esből/ifjúságiak: 1–2), Bardoc–Dálnok 1–1 (gólszerzők: Lázár J. 61., illetve Tompa 78./ifik: 43–0 !!!), Csernátoni FC–Barót 6–3 (gsz.: Gere B. 7., 35., 73., 90 + 2., Makó 18., Orbán 90., illetve Cojocaru 33., 43., 82./ifik: 1–2), Réty–Zágon 1–3 (gsz.: Zsigmond A 43., illetve Dîrstaru 57., Varvara 79., Mărăcinea­nu 85./ifik: 4–1), Perkő–Illyefalva 2–1 (gsz.: Incze 40., Forró 62., illetve Jakab 19./ifik: 10–0), Kovászna–Nagyajta 0–1 (ifik: 1–2), Ozsdolai FC–Berecki FC 2–1 (ifik: 1–3), Bölön szabadnapos volt.
15. Bölön              1    1    9    13–49      4
A 13. forduló mérkőzései (november 18–19.): Berecki FC–Papolci FC, Gelence–Perkő, Illyefalva–Bölön, Nagyajta–Csernátoni FC, Barót–Bardoc, Dál­nok–Réty, Zágon–Ozsdolai FC. (t)

V. liga
Őszi bajnok a Szotyor
Az éllovas Szotyor mindössze 1–1-es döntetlent ért el az vendég Zabola ellen az V. ligás pontvadászat 11. köré­ben, ám ez az eredmény is elég volt ahhoz, hogy négypontos előnnyel őszi bajnok legyen. A maksai együttes saját közönsége előtt hajtott fejet Hidvéggel szemben, a második helyezett Árkos simán hozta a kötelező győzelmet Bodok ellen, Kommandó pedig hazai környezetben kapott ki Szitabodzától.
Az eredmények: Maksa–Hidvég 0–1, Szotyor–Zabola 1–1, Árkos–Bodok 2–0, Kommandó–Szitabodza 2–3, Nagybacon pihent.