Sepsiszentgyörgy, 2012. május 25., péntek 19:54
Köszöntjük Orbán nevű olvasóinkat!
Regisztráljon, és szóljon hozzá írásainkhoz
felhasználó jelszó
Tartalom
2012. május 25., péntek:
Legolvasottabb 10 írásunk:
Legtöbb hozzászólás:
2007. augusztus 28., kedd: Közélet

A raktár zárva maradt (Csavargyár)

Tegnap délelőtt tíz órakor a kézdivásárhelyi csavargyár bejá­ratánál, illetve a kapusszoba melletti volt üzlethelyiségben újabb egyeztető tárgyalásra kerül sor Örsi Imre zárgondnok, Máthé Péter József bírósági végrehajtó, Ráduly-Baka Lajos, az Egyesület az MTS Rt. Vagyona Megmentéséért igazgatótanácsának elnöke és ifj. Szurkos Ernő, az időközben Sigur Construct Kft.-vé átkeresztelt cég ügyvezetője jelenlétében.
Jelenleg a zárgondnok felhatalmazása nyomán az őrséget az egyesület biztosítja, Erdély Ede kapusa a kerítésen kívül őrködött. Ezt megelőzően pár alkalmazott is megjelent a gyár kapujában, de őket nem engedték be. Dolgozni jöttek ― mondták. A gyárban viszont négy éve nincs áramszolgáltatás, csak a diszkónak helyet adó csarnokban!
A vita arról folyt, hogy a fantomcég emberei bemehetnek-e nyersanyagot kivinni a gyár udvaráról, illetve a raktárból, valamint arról, hogy a törvény értelmében mi minősül ingó és ingatlan vagyonnak. Hosszas vita után a zárgondnok beleegyezett, hogy ha bizonyítani tudják a tulajdonjogot, nyersanyagot vihessenek ki a gyár területéről. Végül az anyagraktárról nem vették le a pecsétet, ellenben közösen ellenőrizték az augusztus 15-i pecsétek épségét, és Erdély Ede Mercedes terepjárójából kivették a forgalmi engedélyt, hogy lemásolják.
Hozzászólások
Ha hozzá szeretne szólni, jelentkezzen be
Felhasználónév:
Jelszó:


Miért regisztráljon? Regisztrált felhasználóként:
  • Hozzászólását csatolhatja írásainkhoz
  • Feliratkozhat a hírevélre
  • Saját profil-oldala lesz a Háromszék weboldalán


A regisztráció ingyenes !!!

Regisztráljon most
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el.
A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Háromszék nyomtatott+online
HónapEURRONUSDHUF
1 4,76 ~20,00 ~5,9 ~1438
3 14,28 ~60,00 ~17,7 ~4316
6 28,56 ~120,00 ~35,5 ~8632
12 57,12 ~240,00 ~70,8 ~17264
Háromszék online
HónapEURRONUSDHUF
1 3,80 ~15.99 ~4,73 ~1150
310,83 ~45,57 ~13,48 ~3277
621,20 ~89,22 ~26,39 ~6417
1241,00 ~172,69 ~51,00 ~12420
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
Ha Ön már regisztrált, lépjen be kontójába
Felhasználónév:
Jelszó:
Ha még nincs fehasználói fiókja, itt Regisztrálhat
- Iochom István:
Érdeklődtek a vajdasági vendég után
Augusztus 24-én bukaresti rendszámú kocsival civil ruhás, románul beszélő belügyi tiszt kereste fel Bélafalván Boldizsár Béla portáját. Ő aznap Kézdivásárhelyen volt, felesége, a románul keveset tudó Katalin fogadta az illetőt, aki egy igazolványt is felmutatott. Az esetet Boldizsár Béla mesélte el lapunknak.

- Mózes László:
Hagyománnyá akarják emelni (Falunapok Cófalván)
Hagyománnyá akarják emelni (Falunapok Cófalván)
Első alkalommal tartottak falunapokat a hét végén Cófalván: a mintegy százötven lakosú településen sportvetélkedők, előadások, utcabál szórakoztatta az érdeklődőket.

Archívum
<<2012 május>>
HKSzCsPSzV
1
6
13
20
25
26
27
28
29
30
31
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
Médiapartnerünk a:
HHRF
© 2003-2012 H-PRESS - Minden jog fenntartva - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
programozás: laca.ro
- RSS