hirdetés
Sepsiszentgyörgy, 2010. július 31., szombat Köszöntjük Oszkár nevű olvasóinkat!     Kedvencek közé   RSS
Regisztráljon, és szóljon hozzá írásainkhoz
felhasználó jelszó
hirdetés
Tartalom
2010. július 31., szombat:
Legolvasottabb 10 cikk:
Legtöbb hozzászólás:
Kovakő diákmelléklet
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
hirdetés
video izleblackhat seowebmaster forumumagna rxporno izlesikiş izleporndizi izlepornoporno izletravesti konulu porno izle film full izle film Full izle kalkan otel
2010. március 10., szerda: Közélet
Megérkeztek a ,,láthatatlan” radarok
Gheorghe Drăghici, a sepsiszentgyörgyi rendőrség parancsnokhelyettese bemutatja a készüléket
 
Nyolc új típusú sebességmérővel bővült a megyei rendőrség radarállománya. A láthatatlannak becézett készülékeket egyelőre nem lehet bemérni, még nem fejlesztettek ki olyan védekező műszert, mely kimutatná jelenlétüket.
 Újdonság az is, hogy a műszer elölről is, hátulról is rögzít, nem csak képet, hanem hangot, tehát párbeszédet is, s ezúttal nem mágneses szalagra, hanem digitálisan tárolja az anyagot. A kombi Dacia Logan típusú gépkocsikba szerelt készülékekből kapnak egyet-egyet a városok, hármat a közlekedésrendészet igény szerint küld terepre. Ezek mellett továbbra is működik a régebbi négy traffipax típusú radar. Ezentúl Erdővidéken és Orbaiszéken is állandó jelleggel lesz radarkészülék. (Szekeres)

Olvasóink értékelése: 3.9 (szavazatok száma: 10)     Az ön értékelése:
Bookmark and Share
Hozzászólások
2010. március 10., szerda 07:14
elekesbar
9 hozzászólás
egyesek nagyon vartak ezt

2010. március 10., szerda 09:46
lemhenyi63
124 hozzászólás
ez a csúcstechnológiás radar akkora nagy, hogy csak egy kombi Loganban fér el?

2010. március 10., szerda 10:50
Mella
8 hozzászólás
mar ideje volt valami ujat hozni a piacra
hatha ezzel egy kicsit fekezni fogjak a szaguldo csodabogarakat, mert egyesek ugy hajtanak meg a tombhazak kozott is mintha az autopalyan szaguldananak, persze ide sorolhatok varosunk inteligensen kimuvel TAXIS soforjei is akik mintha meg a forgalmat sem ismenek es nem szamit hogy ki kerl az utjaban vagy hogy ki ul eppen a taxijaban, felresopornek mindenkit az utjukbol

2010. március 10., szerda 12:09
jackfive
30 hozzászólás
megint el veszik a konyvem milyen pecches vagyok..!!

2010. március 10., szerda 20:47
vanist
37 hozzászólás
Ide hozhatnak barmilyen radart, ha nem alkalmazzak mindenkivel a torvenyt...
Eddig is csak egyeseket kaptak el, a kettosok meg koszonik szepen jol vannak es "sakkozanak" tovabb...

2010. március 10., szerda 22:11
Zoli
4 hozzászólás
Szerencsére én nem vezetek autót.
Itt nálunk (Berlin/Kreuzberg) az ilyen készülékeket Május 1.-én fel szokták gyújtani...

Ha hozzá szeretne szólni, jelentkezzen be

Felhasználónév: Jelszó:
2010. március 10., szerda - :
Több mint százezer segélyezett
Megyénkben — országos összehasonlításban — az átlagnál jóval kevesebb szociális segélyt osztanak.
2010. március 10., szerda - :
Tűz Illyefalván
Tegnap hajnali öt órakor Illyefalván kigyúlt egy műhely tetőzete. A hivatásos tűzoltóknak sikerült megakadályozniuk, hogy a lángok átterjedjenek a termelőcsarnokra.
Médiapartnerünk a:
Hungarian Human Rights Foundation
HHRF