Sepsiszentgyörgy, 2012. május 26., szombat 10:50
Köszöntjük Fülöp, Evelin nevű olvasóinkat!
Regisztráljon, és szóljon hozzá írásainkhoz
felhasználó jelszó
Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk:
Legtöbb hozzászólás:
2010. április 21., szerda: Közélet

Kis lépés A borvíz útján

Alig több mint négy hónap áll rendelkezésére a kivitelezőnek, hogy határidőre megvalósuljon A borvíz útja program, látványos munkálatokba egyelőre nem kezdtek, a sokadik ígéret szerint e héttől a háromszéki érintett települések nagy részén hozzálátnak az építkezéshez.
Ez derült ki legalábbis a megyei önkormányzat, a temesvári Confort kivitelező cég és a PHARE-pályázatot bonyolító konzultáns vállalat képviselőinek múlt heti megbeszélésén — számolt be a Háromszék érdeklődésére Bí­ró Donát megyei főépítész. Valamilyen szinten a legtöbb településen dolgoznak, eddig Előpatakon haladtak a legjobban — itt kiépítették a végleges villanyhálózatot, kezdik az alapozást —, Kézdimartonoson, Bodokon, Málnásfürdőn a villamosításnál tartanak, Sugásfürdőn, Baróton bonyolultabb a helyzet, ott még nem kezdték el a kivitelezést.
A temesvári Confort cég egyelőre két helyi vállalkozóval dolgozik együtt: az Elco végzi a villanyszerelést, a Consic az építkezésben vesz részt. A munkálatokat elvileg szeptember 9-ig kellene befejezni, erre nem sok az esély, hiszen majd egyéves késéssel láttak hozzá, de ha legalább kétharmadát sikerül elvégezni, a határidőt meghosszabbíthatják.
A borvíz útja turisztikai infrastruktúra-fejlesztési programban megyénkből nyolc település vesz részt: Barót, Bölön, Sugásfürdő, Kézdimartonos, Málnásfürdő, Bodok, Sepsibükszád, Előpatak. A tervek szerint a mintegy tízmillió eurós beruházás során az érintett helyszíneken rendbe teszik a fürdőket, medencéket, forrásokat, kezelőközpontokat, pihenőpavilonokat, sétányokat építenek.
Hozzászólások
Ha hozzá szeretne szólni, jelentkezzen be
Felhasználónév:
Jelszó:


Miért regisztráljon? Regisztrált felhasználóként:
  • Hozzászólását csatolhatja írásainkhoz
  • Feliratkozhat a hírevélre
  • Saját profil-oldala lesz a Háromszék weboldalán


A regisztráció ingyenes !!!

Regisztráljon most
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el.
A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Háromszék nyomtatott+online
HónapEURRONUSDHUF
1 4,76 ~20,00 ~5,9 ~1438
3 14,28 ~60,00 ~17,7 ~4316
6 28,56 ~120,00 ~35,5 ~8632
12 57,12 ~240,00 ~70,8 ~17264
Háromszék online
HónapEURRONUSDHUF
1 3,80 ~15.99 ~4,73 ~1150
310,83 ~45,57 ~13,48 ~3277
621,20 ~89,22 ~26,39 ~6417
1241,00 ~172,69 ~51,00 ~12420
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
Ha Ön már regisztrált, lépjen be kontójába
Felhasználónév:
Jelszó:
Ha még nincs fehasználói fiókja, itt Regisztrálhat
- Váry O. Péter:
Célegyenesben a városfejlesztési terv (Kezdődik Sepsiszentgyörgy felújítása)
Megkapta Sepsiszentgyörgy önkormányzata a hivatalos értesítést: a gyulafehérvári központi régióhoz leadott integrált városfejlesztési terve átment minden szűrőn, a versenyben maradt városok ― Háromszék fővárosa mellett Csíkszereda és Gyulafehérvár ― közül első helyen végzett.

- :
Szent György-napi ­forgalomkorlátozás
A Szent György-napok alatt a városközpontban forgalomkorlátozás lép érvénybe.

Archívum
<<2012 május>>
HKSzCsPSzV
1
6
13
20
26
27
28
29
30
31
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
Médiapartnerünk a:
HHRF
© 2003-2012 H-PRESS - Minden jog fenntartva - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
programozás: laca.ro
- RSS