Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk: Legtöbb hozzászólás: |
2010. július 29., csütörtök: Világfigyelő Nincs túlélő (Repülőszerencsétlenség Pakisztánban)A legfrissebb hírek szerint 152-en utaztak a személyzettel együtt a tegnap Pakisztánban lezuhant repülőgépen, és a szerencsétlenségben mindenki meghalt. Az Airblue pakisztáni magán-légitársaság Airbus 321-es gépe hivatalos közlés szerint Iszlámábád mellett egy fákkal benőtt dombnak ütközött, egyelőre ismeretlen okból. A társaság 202-es járata Karacsiból tartott Iszlámábádba, és a landoláshoz készült, amikor lezuhant. Szemtanúk arról számoltak be, hogy a gép szokatlanul alacsonyan repült, majd egy hatalmas robbanást lehetett hallani. A pakisztáni belügyminiszter helyi idő szerint tegnap délután közölte az Express TV-nek nyilatkozva, hogy senki nem élte túl a szerencsétlenséget. A katasztrófa után ellentmondásos hírek jelentek meg arról, hogy hányan voltak a gépen.
A polgári légügyi hatóság azt közölte, hogy nem tudják, mitől zuhant le a gép, semmit nem zárnak ki, beleértve a merényletet. Ugyanakkor azt nem közölték, hogy bármi terrortámadásra utalna. ,,Az irányítótoronnyal folytatott utolsó beszélgetésben a pilóta megkapta az egyértelmű leszállási engedélyt, és a gép normálisan kezdte meg az ereszkedési manővert, majd lezuhant" — mondta a hatóság helyettes igazgatója. A mentőosztagok egyik vezetője a belügyminiszter szavait megerősítve azt mondta, hogy hosszú ideig kiabáltak a helyszínen, hátha valamit hallanak, ami arra utalna, hogy van túlélő, de semmi nem történt. Az Airblue szóvivője azt közölte, hogy ,,semmiféle műszaki hiba nem volt a tízéves gépen, ami viszonylag újnak számít". Az európai Airbus már bejelentette, hogy kész segítséget nyújtani a vizsgálatban. A pakisztáni kormány nemzeti gyásznapot hirdetett. Hozzászólások
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el. A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
| Archívum
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Sascha - 19:07 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
erzsebet54 - 18:55 Hírsaláta
tako - 18:51 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
erzsebet54 - 18:39 „Nemkívánatos” Kövér László kampányolása
erzsebet54 - 17:50 Minden jogi akadály elhárult (Nyirő József újratemetése)
moni - 17:44 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
PityiPal - 17:38 Megnyílt Antal Árpád kampányirodája (Kampányban)
PityiPal - 17:36 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
bjanos - 17:36 Minden jogi akadály elhárult (Nyirő József újratemetése)
PityiPal - 17:33 Hírsaláta Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||