hirdetés Tartalom
2012. február 11., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk: Legtöbb hozzászólás: |
2010. augusztus 18., szerda: Közélet Nem nyilatkozott az ENSZ-bizottságAz Egyesült Nemzetek Szervezetének (ENSZ) bizottsága, amelynek Genfben zajló rasszizmusellenes értekezletén bemutatták a székelyföldi magyarság helyzetéről és az erdélyi magyar felsőoktatásról szóló árnyékjelentést, semmilyen véleményt nem fogalmaz meg az eddig elhangzottakról a konferencia augusztus 27-i lezárulta előtt — ezt a bizottság titkára, Gabriella Habtom erősítette meg Hantz Péternek, aki a román lapokban megjelent nyilatkozatok kapcsán fordult a bizottsághoz az iránt érdeklődve, valóban igaz-e, hogy az ENSZ szakértői elutasították a székelyföldi autonómiaigényt. Egyértelműen kiderült: a megjelent állítások légből kapottak, senki nem mondott, nem mondhatott ilyet, a konferencia lezárulta előtt egyetlen ügyben sem nyilatkozhatnak. (-kas) Hozzászólások 2010. augusztus 18., szerda 07:40
szocsmiklos 65 hozzászólás Tehat hazudtak. es ez igy megy minden teruleten.....
2010. augusztus 18., szerda 09:08
janoska44 729 hozzászólás mi vagyunk a hazugsak bajnokai ez beagyazodott a roman politikusok genjeibe,a hazugsag fuggoive valtak.
2010. augusztus 18., szerda 09:27
jackfive 238 hozzászólás rohadjanak meg.!!
2010. augusztus 18., szerda 11:55
Lemhenyi63 376 hozzászólás Köszi, admin...!
2010. augusztus 18., szerda 16:07
eberendre 1302 hozzászólás Na, most tessék ezt megjelentetni abban a lapban, ami vásárhely után jelent meg, hogy világgá kürtölje a gazemberségeket. Azóta nem hallottam, hogy ezt betiltották volna. Nincs az újságárusnál, bizonyosan pult alatt elosztják azt a néhány példányt, amire van pénz, vagy a politikusok előre megisszák az árát, amitől megint csak nincs. Más nem jut eszembe. De ez is elég.
2010. augusztus 18., szerda 21:53
Woland 57 hozzászólás azt valaki komolyan gondolja,hogy esetleg kimondják a boldogító igent?! :))
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el. A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
| Archívum
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Ferencz - 18:10 Kell az autonómia (Érkeznek a válaszok az EMNP kérdőíveire)
Ferencz - 17:17 Külföldi hírek
Ferencz - 17:14 Vita az Európai Parlamentben a magyar helyzetről, jogalkotásról
Ferencz - 16:46 Egy ceremóniával több
citizen - 14:26 Késik a szerződéskötés (Baróti kórház)
ewelyn - 14:24 Kell az autonómia (Érkeznek a válaszok az EMNP kérdőíveire)
torja - 13:50 Bezajosodott a Pokolsár Kovásznán Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||