Sepsiszentgyörgy, 2012. május 27., vasárnap 01:42
Köszöntjük Hella nevű olvasóinkat!
Regisztráljon, és szóljon hozzá írásainkhoz
felhasználó jelszó
Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk:
Legtöbb hozzászólás:
2010. október 13., szerda: Közélet

Folytatják vagy átadják? (A rendőrség új épülete)

A jövő évi költségvetésben szerepel a sepsiszentgyörgyi rendőrség új épületének finanszírozása — ezt mondta a helyi hatóságoknak Traian Igaş belügyminiszter múlt heti háromszéki látogatásakor, a szaktárca tervei szerin 2013-ra készülne el a székház.
Idén nincs pénz az építkezésre, így biztos, nem folytatódik a munka. A 2008-ban megkezdett rendőrségi székháznak eddig alig nyolc százaléka készült el, s várhatóan a meglévő részek állaga is romlik a télen.
A beruházás teljes értékét 50 millió lejre becsülik, eddig 3,5 milliót utaltak ki. Augusztusban a régi, visszaszolgáltatott székhelyéről a csendőrség épületébe költözött a megyeszékhelyi rendőrség, s kiderült, a két intézmény jól elfér egymás mellett, pénteken Igaş is elégedett volt a körülményekkel. Ígérte, megfontolja Antal Árpád polgármester kérését, aki felajánlotta, a város szívesen átveszi és befejezi saját céljaira a megkezdett épületet.
Hozzászólások
2010. október 13., szerda 08:02
vanist
241 hozzászólás
Ha már a rendörségnek sincs pénze, akkor igazán nagy lehet a baj, vagy csak erre nincs és arra számitnak, hogy majd a város és aztán a készbe beleülnek. Ismerös , nem ?

2010. október 13., szerda 08:27
lacafaca74
2661 hozzászólás
A kérdés az hogyha a minisztériumnak nincs pénze honnan lenne a tanácsnak? Jó dolog hogy a hivatal vásárolgatja az épületeket, de ezeket nem adják bagóért, Szentgyörgy pedig nem látszik túl gazdag városnak.

2010. október 13., szerda 09:30
klauka09
505 hozzászólás
hosszutávu befektetésnek megteszi, de sajnos mindig beugrik az emberi kapzsiság, és nem biztos hogy pár év mulva nem valaki magánvagyonát fogja gyarapitani a közösen kifizetett épület

2010. október 13., szerda 10:35
hillsnail
317 hozzászólás
ühüm...vagy ki tudja milyen rejtett aljas szándékai annak azzal az épülettel ? egy kis rossz indulat megelőlegezve, soha nem árt......inkább ott rohadjon meg

Ha hozzá szeretne szólni, jelentkezzen be
Felhasználónév:
Jelszó:


Miért regisztráljon? Regisztrált felhasználóként:
  • Hozzászólását csatolhatja írásainkhoz
  • Feliratkozhat a hírevélre
  • Saját profil-oldala lesz a Háromszék weboldalán


A regisztráció ingyenes !!!

Regisztráljon most
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el.
A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Háromszék nyomtatott+online
HónapEURRONUSDHUF
1 4,76 ~20,00 ~5,9 ~1438
3 14,28 ~60,00 ~17,7 ~4316
6 28,56 ~120,00 ~35,5 ~8632
12 57,12 ~240,00 ~70,8 ~17264
Háromszék online
HónapEURRONUSDHUF
1 3,80 ~15.99 ~4,73 ~1150
310,83 ~45,57 ~13,48 ~3277
621,20 ~89,22 ~26,39 ~6417
1241,00 ~172,69 ~51,00 ~12420
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
Ha Ön már regisztrált, lépjen be kontójába
Felhasználónév:
Jelszó:
Ha még nincs fehasználói fiókja, itt Regisztrálhat
- Fekete Réka:
Pinokkió közöttünk
Pinokkió közöttünkAz erdélyi bábszínházi színpad egyik legesendőbb, legkiszolgáltatottabb és a gyermekek védelmét, szeretetét a legmagasabb fokon megtapasztaló fabábuja az a Pinok­kió, amely hétfőn érkezett a sepsiszentgyörgyi Székely Nemzeti Múzeumba.

- :
Több pénz a Zöld Ház-programra
Az országos Környezetvédelmi Alap több mint egymillió lejjel növelte a Zöld Ház-program háromszéki keretét.

Archívum
<<2012 május>>
HKSzCsPSzV
1
6
13
20
27
28
29
30
31
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
Médiapartnerünk a:
HHRF
© 2003-2012 H-PRESS - Minden jog fenntartva - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
programozás: laca.ro
- RSS