Sepsiszentgyörgy, 2012. május 27., vasárnap 04:22
Köszöntjük Hella nevű olvasóinkat!
Regisztráljon, és szóljon hozzá írásainkhoz
felhasználó jelszó
Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk:
Legtöbb hozzászólás:
2011. március 11., péntek: Közélet

Külföldi hírek

EP-határozat a médiatörvény ellen
Az Európai Parlament a magyar médiatörvényt kifogásoló határozatot szavazott meg tegnap Strasbourgban. A szocialista, a liberális, a zöldpárti és a radikális baloldali frakció közös indítványára 316-an voksoltak igennel, 264-en nemmel, 33-an pedig tartózkodtak.
A magyar néppárti képviselők nyilatkozata szerint a baloldali pártok hazug határozatot fogadtak el. Tabajdi Csaba, az MSZP EP-delegációjának vezetője viszont azt hangsúlyozta, hogy az állásfoglalás nagyon fontos politikai figyelmeztetés, amelyet az Orbán-kormánynak komolyan kell vennie.

NATO-akció Líbiában — feltételekkel
A NATO líbiai katonai akciójának három alapvető feltétele van — közölte tegnap Anders Fogh Rasmussen, az atlanti szervezet főtitkára a védelmi miniszterek brüsszeli informális tanácskozásán. "Először is bizonyíthatóan szükségesnek kell lennie a NATO akciójának, másodszor világos jogi alapra van szükség, harmadszor pedig szilárd támogatás kell hozzá a térségben" — mondta. Szavai egybecsengenek az EU-külügyminiszterek aznapi munkaebédjén elhangzottakkal, amelyek lényege, hogy az ENSZ Biztonsági Tanácsának felhatalmazása és az Arab Liga szerepvállalása feltétele a katonai jellegű lépéseknek. A NATO csütörtök reggel megkezdte a líbiai légtér állandó, napi 24 órás megfigyelését.

Kettős állampolgár a szlovák kormányban
A gazdasági minisztérium új államtitkára, Kristián Takác szlovák és svéd állampolgár. Takác, aki a Szabadság és Szolidaritás képviselője, a leköszönő Martin Chrent váltotta fel az államtitkári poszton. A koalíciós partnerek Takác kettős állampolgárságában nem látnak kivetnivalót — írja az Új Szó pozsonyi napilap. Még az állampolgársági törvény módosítását megfúró Radoslav Procházka, a Keresztény­demokrata Mozgalom (KDH) képviselője sem látja problematikusnak Takác kettős kötődését. "Nem tudok róla, hogy a Svéd Királyság tömegesen adna állampolgárságot a szlovákoknak a svéd nemzet határokon átívelő egyesítésének céljával" — mondta Procházka. A KDH a kettős állampolgárok számára korlátozásokat vezetne be, bizonyos állami hivatalokat nem láthatnának el.
Hozzászólások
2011. március 11., péntek 08:27
lacafaca74
2661 hozzászólás
Csak éppen magyar állampolgárok ne legyenek. A többi nem számít. Ejnye bejnye tót atyafiak, jó palócok. Szóval a törvény végül nem a kettős állampolgárságot tiltja csak a magyart. Ekkora diszkriminációra európa sunyít??? Hitvány népség.

2011. március 11., péntek 08:29
lacafaca74
2661 hozzászólás
De az fő hogy védik a cigányok, kutyák, disznók jogait.

Ha hozzá szeretne szólni, jelentkezzen be
Felhasználónév:
Jelszó:


Miért regisztráljon? Regisztrált felhasználóként:
  • Hozzászólását csatolhatja írásainkhoz
  • Feliratkozhat a hírevélre
  • Saját profil-oldala lesz a Háromszék weboldalán


A regisztráció ingyenes !!!

Regisztráljon most
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el.
A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Háromszék nyomtatott+online
HónapEURRONUSDHUF
1 4,76 ~20,00 ~5,9 ~1438
3 14,28 ~60,00 ~17,7 ~4316
6 28,56 ~120,00 ~35,5 ~8632
12 57,12 ~240,00 ~70,8 ~17264
Háromszék online
HónapEURRONUSDHUF
1 3,80 ~15.99 ~4,73 ~1150
310,83 ~45,57 ~13,48 ~3277
621,20 ~89,22 ~26,39 ~6417
1241,00 ~172,69 ~51,00 ~12420
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
Ha Ön már regisztrált, lépjen be kontójába
Felhasználónév:
Jelszó:
Ha még nincs fehasználói fiókja, itt Regisztrálhat
- Mózes László:
Belföldi hírek
Tüntetnek a szakszervezetek Az öt szakszervezeti szövetség március 16-án nagygyűlést szervez a fővárosban, és becsléseik szerint ötvenezer ember, szakszervezeti tag vonul fel, a tiltakozásra várnak mindenkit, aki elégedetlen a kormány által felelősségvállalással elfogadott munkatörvénykönyvvel.

- :
Hírsaláta
BĂSESCU ÉS A MORALISTÁK. A megmaradásra játszik a Demokrata Liberális Párt, emiatt nem fogadta el a választmány Băsescu moralistáinak reformtervét. Úgy tűnik, szeretnék túlélni a választást korrupt és nem korrupt vezetőikkel, tagságukkal együtt, szakadás nélkül.

Archívum
<<2012 május>>
HKSzCsPSzV
1
6
13
20
27
28
29
30
31
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
Médiapartnerünk a:
HHRF
© 2003-2012 H-PRESS - Minden jog fenntartva - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
programozás: laca.ro
- RSS