Sepsiszentgyörgy, 2012. május 27., vasárnap 12:22
Köszöntjük Hella nevű olvasóinkat!
Regisztráljon, és szóljon hozzá írásainkhoz
felhasználó jelszó
Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk:
Legtöbb hozzászólás:
2011. szeptember 9., péntek: Közélet

Külföldi hírek

Gyurcsány utasította a cserét
Gyurcsány Ferenc a Sukoró-ügyben az ügyészség szerint azzal lépte túl hatáskörét, hogy meghatározta – cserében – a telek értékesítésének módját – derül ki a mentelmi bizottságnak a parlament honlapjára felkerült, a volt kormányfő mentelmi jogának felfüggesztését javasoló határozati javaslatából, amely idézi a legfőbb ügyészi indítványt.
A legfőbb ügyész szerint a miniszterelnöki támogatás, feladatmeghatározás a cserét illetően egyedi döntés, utasítás jellegét mutatta. A legfőbb ügyész azt is leszögezi: a csere eleve kedvezőtlen megoldás volt az állam szempontjából, s ez a megoldási mód vezetett a megalapozatlan, manipulált értékbecslésekhez és a nagymértékű értékaránytalansággal megkötött csereszerződéshez. Gyurcsány Ferenc tegnap azt nyilatkozta: a legfőbb ügyész által hivatkozott döntést nem hoztak. "Nincs olyan tény, adat, tanúvallomás vagy nyilatkozat, amely alátámasztaná a legfőbb ügyész hamis álláspontját. Kösse fel a gatyáját Polt Péter, ha bornírt vádjait bizonyítani akarja."
Meghiúsított terrortámadás
Feltételezések szerint készülő terrortámadást hiúsított meg a berlini rendőrség. A hatóságok tegnapi bejelentése szerint két feltételezett terroristát őrizetbe vettek, mindkettejük arab származású. A berlini államügyészség "súlyos terrorcselekmény" előkészítésének gyanújával vizsgálatot indított a két férfi ellen. A hatóságok átkutatták az érintettek lakását, és ott robbanóanyag előállítására alkalmas hűtőelemekre, illetve vegyszerekre bukkantak
Hozzászólások
2011. szeptember 9., péntek 08:43
doboa61
1854 hozzászólás
És akkor most mi lesz?
Sikerül-e visszaszerezni az ellopott milliárdokat?
Nem csak Sukoro-ügyben...

2011. szeptember 9., péntek 08:44
doboa61
1854 hozzászólás
A szomszédom is terrortámadásra készül: bevásárolt 5 kg szilvalekvárt.

2011. szeptember 9., péntek 19:57
zucu
667 hozzászólás
Gyurcsány Ferikének is hanyatlóban a csillaga.Szél fuvatlan nem indul....Nálunk a puliszka nem robban csupán pöffen egyet vagy kettőt s azal annyi......de Németországban bizony robbanhat a puliszka is........

Ha hozzá szeretne szólni, jelentkezzen be
Felhasználónév:
Jelszó:


Miért regisztráljon? Regisztrált felhasználóként:
  • Hozzászólását csatolhatja írásainkhoz
  • Feliratkozhat a hírevélre
  • Saját profil-oldala lesz a Háromszék weboldalán


A regisztráció ingyenes !!!

Regisztráljon most
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el.
A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Háromszék nyomtatott+online
HónapEURRONUSDHUF
1 4,76 ~20,00 ~5,9 ~1438
3 14,28 ~60,00 ~17,7 ~4316
6 28,56 ~120,00 ~35,5 ~8632
12 57,12 ~240,00 ~70,8 ~17264
Háromszék online
HónapEURRONUSDHUF
1 3,80 ~15.99 ~4,73 ~1150
310,83 ~45,57 ~13,48 ~3277
621,20 ~89,22 ~26,39 ~6417
1241,00 ~172,69 ~51,00 ~12420
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
Ha Ön már regisztrált, lépjen be kontójába
Felhasználónév:
Jelszó:
Ha még nincs fehasználói fiókja, itt Regisztrálhat
- Demeter J. Ildikó:
Belföldi hírek
Az RMDSZ kormányon akar maradni Immár nyilvánvaló: az RMDSZ kormányon szeretne maradni a mandátum végéig, vállalja ezt" – közölte Emil Radu Moldovan SZDP-szóvivő tegnap, kiemelve azonban, hogy kedden több kérdésben is egyetértettek a két párt vezetői: tisztességes, csalás nélküli választásokat szeretnének, és a törvények tiszteletben tartását.

- Kisgyörgy Zoltán:
Negyedszázados IKE-közösség
A hét végén találkozóra hívja a Sepsiszentgyörgyi Református Egyházközség és az Ifjúsági Keresztyén Egyesület (IKE) vezetősége azokat, akik az elmúlt évtizedekben tagjai voltak ennek a vallásos közösségnek.

Archívum
<<2012 május>>
HKSzCsPSzV
1
6
13
20
27
28
29
30
31
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
Médiapartnerünk a:
HHRF
© 2003-2012 H-PRESS - Minden jog fenntartva - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
programozás: laca.ro
- RSS