Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk: Legtöbb hozzászólás: |
2012. január 18., szerda: Közélet Mennyi az annyi? (Vita a megyei tanács pénzosztásáról)Nem tisztességes az, ha egy polgármester saját sikertelenségét áthárítja a megyei tanácsra – vélekedett Antal Árpád sepsiszentgyörgyi polgármester a baróti városvezető, Nagy István és a megyei önkormányzat között a költségvetés-kiegyensúlyozási pénzelosztás miatt kirobbant vita kapcsán. Hangsúlyozta, nem fogadatlan prókátorként mondja el érveit, hanem mert olcsó politikai fogásnak tartja, amit Nagy István művel. Mint megnevezése is mutatja, a helyi önkormányzatok költségvetésének kiegyensúlyozására kell szánnia a pénzt a megyei tanácsnak, s annak ellenére, hogy Háromszék lakosságának megközelítőleg fele az öt városban, fele falvakon él, a világ legtermészetesebb dolga, hogy a rendelkezésre álló alap java része a községi önkormányzatokhoz jusson, hiszen azok költségvetésében ezek jelentős összegek, míg a városok nem ebből a pénzből működnek – mondta. A megyei tanács által elosztott összeg 87,3 százaléka a községeknek jutott, de a 12,7 százalékon belül is, ha például a lakosság számához viszonyítjuk, Sepsiszentgyörgy kevesebbet kapott Barótnál, sőt, még Kézdivásárhely is arányaiban több pénzt kapott a megyeszékhelynél – magyarázta. Sepsiszentgyörgy esetében például a megyei tanács által jóváhagyott 566 ezer lej – ami egy utca aszfaltozására sem lenne elég – a város saját bevételeinek egy, teljes költségvetésének 0,4 százaléka, tehát senki ne éljen abban a tévhitben, hogy a megyétől kapott pénzből kell a városoknak gazdálkodniuk – fejtette ki az elöljáró. Szerző: Váry O. PéterCikk megjelenítése: 1231Olvasóink értékelése: 5Szavazatok száma: 3Az ön értékelése: Hozzászólások 2012. január 18., szerda 06:22
Mirke 2733 hozzászólás Annyi -amennyi . Sokaknak járna, de nem jut !
2012. január 18., szerda 06:49
vitriol 432 hozzászólás Így van Árpád!!!
Nagy István a költségvetésének 99,6%-ával mit csinál? Mire használja? Kire használja? Még hogy azért nem fejlődik Barót. mert TS nem adott neki 1 lej 50 bani helyett, csak 1 lej 49 banit. Kulcsár Terza állítsa szőnyegre a polgármester urat és vonja alaposan kérdőre az eltelt 7 év "meg nem valósításai" kapcsán!!! 2012. január 18., szerda 07:03
torja 300 hozzászólás Mi van?? Tanácssanyi már nem bírja egyedül a harcot és Árpika is kell ugasson??Enyire félnek NagyPistától??
Nem is tudtam,hogy a "vitrióltól" ilyen korán lehet ébredni! :) 2012. január 18., szerda 07:29
Sascha 1641 hozzászólás Ez van Antal elvtárs ... beálltál a hórába. Bizony járni kell azt, mert az adósságot másképp nem lehet fedezni. Gondoltam, hogy karakán ember, de tévedtem. Undemeremes pártkatonácska, mint társai. S pedig milyen fiatal .....
2012. január 18., szerda 08:37
borizoltan7 46 hozzászólás Egy sikeres polgármester aki nem másokat hibáztat, hanem dolgozok, építkezik megmondta a frankot. Itt nem algoritmusról és számokról van szó, hanem a baróti városvezető inkompetenciájáról.
2012. január 18., szerda 08:40
PityiPal 1632 hozzászólás vitriol éjjel is "eszi " magát, torja...
2012. január 18., szerda 09:52
saci 17 hozzászólás A nagy pista pereskedéséről csak annyit, hogy ő, nagy pista, saját magát is beperelte már többször is.
Az első 2004-ben volt, úgy kezdte polgármesteri karrierjét. Hogy most másokat is perel az csak természetes, meghazudtolná saját magát ha nem így csinálná. Én már csak arra vagyok kíváncsi amikor majd ő is fog bíráskodni azokon a pereken ahol ő az alperes úgy mint a felperes. De neki az is fog menni neki. Ha nem lesz jó a döntés az sem baj, mert akkor is más lesz a hibás. 2012. január 18., szerda 10:00
Arpad 46 hozzászólás Szegyen Barotiak hogy ien ember vezeti a varosotokat, A vilag szegyene !
2012. január 18., szerda 10:18
PETER85 104 hozzászólás Árpika mosakodik vajon miért??Csak az kell mosakodjon aki vétett és Árpika is egy pártkatona ,szégyelje magát,télleg többet vártunk tölle,de sajnos ö is beált a horába
2012. január 18., szerda 10:43
moni 173 hozzászólás Szégyen is, hogy ilyen "városvezetője" van Barótnak. Ez már rég nem politikai kérdés, hanem inkompetencia kérdése. Lehet, hogy Nagy István egy jó ember, és tehetséges, és jó menedzser és így tovább, de ezeket a jó tulajdonságait több mint hét éve titkolja. Sajnos mi, Baróton lakók az ellenkezőjét tapasztaljuk. Azt tapasztaljuk, hogy teljesen összeférhetetlen, nagyon kevesen maradtak azok, akik úgy tartják, hogy a "polgármester" jó irányba vezeti a várost. Egyetlen uniós pályázata nincs nemhogy megnyerve, hanem benyújtva se. A város és a hozzátartozó falvak úgy néznek ki, mint háború után, kosz van, rossz utak, kóbor kutyák, stb. Nagy István összeférhetetlen mindenkivel, mindenkiben ellenséget lát, rosszindulatot sejt, mást párt ügynökét látja. Ezzel a városnak a lehető legtöbbet ártotta. Hibáztatja a tanácsot, az rmdszt, sokszor a párttársait is, a megyei tanácsot, a kormányt, mindenkikt, hogy őt nem hagyják dolgozni. A megyében, az országban számos példa igazolja, hogy aki akar, tud dolgozni, és vannak eredményei. Az fel sem merült benne, hogy ő az alkalmatlan? Mert nem hiszem, hogy mindenki hülye lenne, csak egyedül ő nem... Isten óvja a barótiakat. Szebb jövőt!
2012. január 18., szerda 11:09
dinibacsi 4945 hozzászólás Gyerekek,csak egyet tudok mondani:Aki ellen a rmdsz igy turja a nyálat,az valamit nagyon jol csinál!!Barotnak Döme ztán voltak rmdszs polgijai,mit es csináltak a városért?Nan ugye ,hogy semmit!Minden esetre,Nagypista ugy fogja verni armdszt,mint Szalai a SZAPPANT AMA KÖZMONDÁSBAN!Nyomjátok,vitri,moni stb.a szöveget,minden beirásotok egy nagypista szimpatizánst eredményez,még a bizonytalanok is mellé állnak,látva a ti szinvonalatokat!
2012. január 18., szerda 11:33
Sascha 1641 hozzászólás @moni - felébredtél vagy parancsot kaptál?
2012. január 18., szerda 11:53
Arpad 46 hozzászólás Hat aki Pista melle all ezek utan attol nem kell tanacsot kerni ! Mas nem tett semmit a varoser lehet, de Nagy Istvan csak rosszat . inkabb semmit mint rosszat!
2012. január 18., szerda 12:00
Sascha 1641 hozzászólás @Arpad - mennyit kapsz egy flekkért? :-))))))
2012. január 18., szerda 12:01
hawk 108 hozzászólás dinibacsi>Nem a fórumozok, döntik el szerencsére a választást, de jól tükrözi, hogy akik közel vannak a polgi alsó feléhez most nagyon is ragaszkodnak ahhoz és védik pozíciójukat minden egyes firkálásukkal. Barótiak mérlegelni fogják az elmúlt hét évet, és ha netán megfelelőnek találják a Nagy munkáját és bizalmat szavaznak, neki újból ám legyen, van egy közmondás is erre Ki, mint veti ágyát, úgy alussza álmát.
2012. január 18., szerda 12:02
Sascha 1641 hozzászólás Ni megjött az egerész is! :-)))) Sikeres volt a vadászat? :-)
2012. január 18., szerda 12:10
dinibacsi 4945 hozzászólás hawk,én életemben egyszer találkoztam a polgival,és a nagyvilágon semmi közöm sem hozzá.sem Barothoz,de dühitettek a rmdszs beirok mocskolodásai,ezért kezdtem figyelni a dolgot,és ugy látom,Nagynak van igaza!De ez csak személyes véleményem,természetesen a polgárok döntnek a vállasztáskor!Remélem,azért sokan olvassák a forumot is!
2012. január 18., szerda 12:15
johnson 36 hozzászólás Dinikém ezen az oldalon is érvényes az, amit a többin írtam neked!
2012. január 18., szerda 12:18
Arpad 46 hozzászólás " inkabb semmit mint rosszat " eleg volt belolle.
2012. január 18., szerda 12:19
hawk 108 hozzászólás Látod Sascha ,erről beszéltem !
2012. január 18., szerda 12:22
Sascha 1641 hozzászólás Szóltál valamit egerész? :-) De ne a régit! Azt mán tudjuk :-)
2012. január 18., szerda 12:54
hawk 108 hozzászólás Ja most már értem Sascha ! ,báj báj sascha ,vodka, cola bár forever Big Pista!
2012. január 18., szerda 13:06
Sascha 1641 hozzászólás Egerész - forever igazság. Ezzel van nektek bajotok.
2012. január 18., szerda 13:20
hollo 378 hozzászólás Antal polgármester úr tudja jól, hogy a megye által leosztott pénzeket milyen kritériumok szerint kellene(!!) lebontani. És azt sem felejtette el bizonyára, hogy Sepsiszentgyörgy hatalmas összegeknek örvendhetett, a különböző pénzosztási akcióknak köszönhetően. Őszintén örülünk ennek. De! A kormány forgóalapjából juttatott pénzektől elesik Barót, munkálatok folytatására nem kap a minisztériumtól, megyei tanácstól sem támogatást, utakra fityiszt, ezért a felháborodásunk tisztelt Antal polgármester úr, bár ami jár, azt adják meg!!! És ne hasonlítsa Barótot Sepsiszentgyörgyhöz. Majd amikor az illetékes megyei tanács utakat, hidakat, lehetőséget biztosít, hogy befektetni óhajtók munkahelyet teremtsenek Erdővidéken, amikor majd a megyei tanács mindent megtesz Erdővidéken, hogy érezzük az irántunk való elkötelezettségét, akkor majd bírálhat Antal úr. És nem hiszem, hogy Antal polgármester úrnak okos dolog lenne bármi megjegyzést is tenni akár Barótot, akár Nagy Istvánt illetően! Én az AAÁ helyében kétszer is meggondolnám magam, mielőtt szólnék, megvizsgálnám a magam személyét és helyzetét, majd azután ítélkeznék.
Nevezzék aminek akarják Nagy Istvánt, mondhat amit akar bárki róla! Ő tudja miért vállalta a hivatását, azt is tudja miben áll ez a hivatás, mivel jár. Mi is tudjuk, akik neki bizalmat szavaztunk. Nem vagyunk nyalók, nem vagyunk haszonélvezők. hawk és társai!! Csak akinek van becsülete az tudja, hogy annak ára nincs. Vannak még akiknek számít a közérdek. De szerintem nem süllyedtünk annyira - sem Nagy István sem mindazok akik mellette állunk akár fórumom, akár azon kívül, hogy magyarázkodnunk kellene sem tamás sanyinak, sem társainak. 2012. január 18., szerda 13:42
Mirke 2733 hozzászólás Most vettem észre ,hogy" Arpad" büntetlenül kapirgál itt ! Hát ki a jó .....tanított írni Baróton vagy máshol ? Nem sül ki a szemed ilyen "helyesírással " röhögtetni magadat az olvasók előtt Kanadától Új-Zélandig ? Szánalmas nyelv-barom !!
2012. január 18., szerda 13:52
Sascha 1641 hozzászólás @Mirke - istókodot! Mindig akkor kell beszólj, amikor eszek?! :-))))))) Fulladozzon az ember a röhögéstől ...
2012. január 18., szerda 14:08
ladoga2009 571 hozzászólás Röhögnöm kell, AAA "osztja az észt", ő aki arra sem méltatta társait, hogy elmenjen a kötelező egy alkalmi éves polgármesterek maghallgatására? Ki még a felelös alpolgármestert se delegálta? Ki a legnagyobb összeget kap évente?
Ki, csak 2010. decemberében a román kormány takarékalapjából, és pártja előterjesztésére, egy hónapra, 2 millió új lejt kapott, miközben Barót 8 évre 0,443 milliót? A szereplés, az AAA-ra jellemző! Lehet taláni, kismillió esetet, még a hatalmi médiákban is... Barót költségvetése 15x kevesebb a Sepsiszentgyörgynénél. Mi kell ehhez? Az egy főre jutó "jövedelem" szerint is Barót a második féltárban van... Miközben a baróti polgármester a polgárai érdekében kötelező módon felszólal a Megyei Tanács diszkriminációjával szemben, aközben AAA kampányol, szerepel....Osztja az észt, gondolom főnöke TS felkérésére. Ejnye-bejnye! 2012. január 18., szerda 14:26
Arpad 46 hozzászólás " inkabb semmit mint rosszat " eleg volt belolle ! @Mirike nincs jobb dolgod?!
2012. január 18., szerda 15:08
hollo 378 hozzászólás Caligula, milyen jogon, mi alapján állítod, hogy "örüljön, hogy ennyit is kapott", és hogy ez "előleg", ja ha "jófiú" lesz több is jár majd...Előlegbe!! Okos megállapítás....... drága caligula a baróti nép dolgozott rá !!!! És a baróti nép (is) adózott!!
Lejárt a "kapcolatok" ideje kedves !!! Jó lesz megjegyezni egyszer s mindenkorra!!! 2012. január 18., szerda 15:12
Sascha 1641 hozzászólás @Caligula - te mán 41-ben lejártál :-) S elfeledted, hogy mán akkor es bolondforma vótál? Ejszen ez nem változott azóta se ...
2012. január 18., szerda 15:17
PityiPal 1632 hozzászólás Gyerekek, egyre szaporodik az rmdsz-es köpködők száma a fórumon.Hogyan számolja el a Nagy Fehér Főnökük a napidíjukat? Kátyúzásban, járdafelszedésben, vagy az Erzsébet-park újrarendezésében?Esetleg egy jó kis meszelésben, amire már számtalan példa volt!Csillagos egekig érő számlákat fizettek ki a körükhöz tartozó " Michelangeloknak"! Kérdezzetek csak meg egy megyei tanácsost, aki nem a tulipánbokorban sunyít!
2012. január 18., szerda 15:23
Ferencz 2984 hozzászólás "...hala a kapcolatainak..." Nem mondom, qurvára kapcolat-alapúvá tette valaki ezt a világot, illetve úgy hagyta! Nem az ember, a kapcolat számít! Ha nincsen kapcolatod, neked annyi. A kopacictenit neki!
2012. január 18., szerda 15:24
Sascha 1641 hozzászólás @Ferencz - ismeri a kopacictenit - történetet? :-)))))
2012. január 18., szerda 15:40
PityiPal 1632 hozzászólás Te őrült caligula! Hogy lehet olyant állítani, hogy N.I. erre a pénzre rá sem dolgozott!Hát a barótiak nem fizetnek áfát, úgy-e, nagyokos? Ez a pénz , amit a megyei tanács kapott, csak bagatell ahhoz képest, amit a dirrekt leosztásból kap!
És abból sem jut Erdővidéknek egy fitying sem! Az a lényeg, gyökér latin, hogy a főnökeid mesés vagyonokra tettek szert a 22 év alatt!Se szeri se száma ingatlanjaiknak, bitorolják földjeinket (tudod, úgy-e, nagyagyú, hogy azok a gazdálkodó nagynevek csak puszta paraván a pornép felé?), az erdeink nagy hányada át van játszva a kezükre!Nem átalltak hamisítani, csalni, csak megszerezhessék értékeinket!És nem a levegőbe beszélek, bizonyítékok sokasága van a kezemben! Nagy képtelen volt a nálatok bevált "kapcolatok" kialakítására, mert megőrizte a tartását! Te és a többi rmdsz-es hiéna, már azt is elfelejtettétek, mit jelent a " gerinc" szó! És rendkivüli módon szúrja a szemeteket a Nagy István karaktere! 2012. január 18., szerda 15:59
Arpad 46 hozzászólás Az hogy valaki Nagy Pista ellen beszel az helybol rmdsz -es ?? vagy hogy gondoljatok ?? Mit vartok egy olyan embertol aki Dan Suciu-t valasztotta tanacsadojanak ?? nagyon gerinces
2012. január 18., szerda 16:59
hollo 378 hozzászólás Arpad !
Veled ellentétben, Dan Suciu tudja a magyar helyesírás szabályait. Hogy ne példázódjak most egyébbel. A te és hozzád hasonlók előveszik rögtön a "nagymagyarságukat" mihelyt érveikből kifogytak. Egyébként idézek AAÁ - tól: "nincs is olyan nyilvántartás a megyében, amely rögzítené az önkormányzati dolgozók nemzeti hovatartozását, és valakinek csupán a nevéből nem állapítható meg a származása."(Kitekintő.hu 2012. január 16.) Nagy István volt az egyedüli polgármester a megyében, aki fogadta Tőkés Lászlót 2007 ben amikor a püspök Úr függetlenként indult. AAÁ rangon alulinak érezte a rendezvényt, Orbán Viktort és Tőkés Lászlót az unitárius templom elé űzte! Gerincességből? Nemzete iránti elkötelezettségből ? Miről beszélünk ? 2012. január 18., szerda 17:25
saci 17 hozzászólás Hollo ! Arra nem emlekszel amikor a puspok ur europa parlamenti kepviselo kampanyara nem mentel el ? Orrolt is rad a puspok.
2012. január 18., szerda 17:47
qereq100 8 hozzászólás Sok újság fórumát olvasom,de ennyi ,önmagát intelligensnek képzelő vadbarmot(úgy rmdsz mint mpp,Tőkés stb párti); még sehol sem láttam.Észérv szinte semmi,de marjátok egymást rendületlenül.Hajrá,csak igy tovább,ettől lesz majd jobb nekünk!
2012. január 18., szerda 18:00
ewelyn 452 hozzászólás - akkor barangoljon az ermára, nem beszélve a távolabbi sajtóról, szükségtelen sikítozni, észérvek nélkül.
2012. január 18., szerda 18:01
Arpad 46 hozzászólás @hollo Ne gyertek ezzel a helyesirassal akit zavar hogy nem hasznalok ekezeteket az ne olvassa !!
Nem erdekel engem a nemzeti hovatartozasa semmi bajom vele de tudja mindenki hogy Dan Suciu egy magyarellenes patkany es Nagy Pista tolle ker tanacsot! Errol enyit. 2012. január 18., szerda 18:04
Sascha 1641 hozzászólás @Caligula - kicsi őrült császárom(?). Az érveimet elmondtam akkor, amikor te még azt se tudtad, hogy létezik 3szek.ro. Azóta "vadbarmozok" s letolok mindenkit, aki undemeremes, mert ezt érdemlitek. Mint mondtam ezelőtt pár napja: elegem lett a helyes, kis fórumozó szerepből. Kuss s lapozz. Fene a bőrőtöket.
2012. január 18., szerda 18:07
Sascha 1641 hozzászólás @Arpad - sajnos nem csak az ékezetekkel van baj nálad ...
@qereq100 - olvassa kérem a 18.04 perckor "kelt" hozzászólásomat. 2012. január 18., szerda 18:08
Sascha 1641 hozzászólás @Arpad - mitől magyarellenes Dan Suciu? Példa?
2012. január 18., szerda 18:12
hollo 378 hozzászólás Arpad, jobb híján, amúgy lehet jelentkezni!
2012. január 18., szerda 18:15
Arpad 46 hozzászólás Latom eltudod olvasni es meg is erted, ugyes ugyes, de csak sajnalni tudlak. amugy te is tanulhatnal egy kis helyesirast ha mar hasznalsz ekezeteket!
2012. január 18., szerda 18:20
hollo 378 hozzászólás arpad, Ami Dan Suciut illeti, magyar az édesanyja!! Márton Árpi is Francisc,amúgy!
2012. január 18., szerda 18:27
hollo 378 hozzászólás Saci lelkem! a püspök Úr 2007-es kampányát Nagy István polgármester a központban(!!) rendezte. 2009 ben udemerájos akció volt, ne téveszd össze a kettőt, no ná, hogy nem öl le Demeter Jánossal egy asztalhoz! Jól néznénk ki!
Megnyugtatlak, a püspök Úr kampányán ott voltam. Biztosítlak, nem vagyok polgármester. 2012. január 18., szerda 18:31
et 423 hozzászólás vitriol, hogy s mint?
2012. január 18., szerda 18:32
hollo 378 hozzászólás ül le. bocs.
2012. január 18., szerda 18:36
Arpad 46 hozzászólás Akkoriba mindenkinek volt roman neve de nem az a lenyeg, hanem az hogy magyarellenes, nem szamit a *****mazasa vagy nemzetisege!
Tovabi szep napot mindenkinek! 2012. január 18., szerda 18:39
Arpad 46 hozzászólás "származása" ekezettel :)
2012. január 18., szerda 18:44
saci 17 hozzászólás Mondtam hollo, hogy te polgarmester vagy ?
2012. január 18., szerda 19:05
hollo 378 hozzászólás Arpad Bizonyítsd be, mitől magyarellenes. Nem számít a sz.ármazása vagy a nemzetisége ...te mondtad, egyébként nem fogom az időmet arra pazarolni, hogy téged meggyőzzelek! Neked is szép napot!
2012. január 18., szerda 19:08
hollo 378 hozzászólás Nem, kedves saci, de arra engedtél következtetni...."orrolt is rád a püspök"....??!!
2012. január 18., szerda 19:44
moni 173 hozzászólás Biztos hogy magyar barát Dan Suciu, de elég nagy baráti köre van, hisz pl. a facebookon a Noua Dreapta is barátja.
2012. január 18., szerda 20:07
girtlergyula 601 hozzászólás A berenckek azzal kene foglalkozzanak , hogy fonokeik toket szorongassak odaben , mar , aki ott mert maradni . Nagy Istvanhoz mehetnetek tanacsert , hogy mit jelent az egyenes gerinc . Lics locs banda , kozeleg az ido , jon a szamon keres es ti ugattok ?
2012. január 18., szerda 20:08
Mirke 2733 hozzászólás Újabb QerQe ! Köszöntelek ! Van mit keresned itt .
2012. január 18., szerda 20:26
et 423 hozzászólás moni, moni a fészbukon nekem es barátaim a nindzsák, mégse vagyok a dalai láma ellensége, hajaj, lelkem csücske nem kötnélek bé a tehenem helyére sem, hogy te mindég a fészbukón lakol.
2012. január 18., szerda 21:07
zakifi 57 hozzászólás ESZ-et-LEN, hogy s mint.
2012. január 18., szerda 21:32
saci 17 hozzászólás Hollo, a hozzaszolasomban nem volt egy szo sem nagy pistarol, sem polgarmesterrol. Te magyaraztad bele a polgarmestert! Talan magadra vetted ?
2012. január 18., szerda 21:54
Ferencz 2984 hozzászólás "...nem fogadatlan prókátorként mondja el érveit, hanem mert olcsó politikai fogásnak tartja,..." Hát ez polgármesterek között "övön aluli" volt, pontosan olyan olcsó politikai fogás, mint amilyennek minősíti Nagy István viszonyulását. Nem illik önhöz, eddigi megnyilvánulásaihoz, legalábbis szerintem. Eddigi véleményem önről kezd megváltozni.
Sascha: igen, erről a fórumról.
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el. A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
| Archívum
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Ferencz - 12:51 Minden jogi akadály elhárult (Nyirő József újratemetése)
hillsnail - 09:12 Igaztalanul vádol az MPP (Kampányban)
hillsnail - 09:10 Megnyílt Antal Árpád kampányirodája (Kampányban)
Ferencz - 07:42 Titkos úton, törvényesen (Rendőrök keresték Nyirő hamvait)
leopold - 07:15 Bukaresti tisztséget kapott Obreja
Ferencz - 07:04 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
moni - 02:26 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
zombi - 01:51 Minden jogi akadály elhárult (Nyirő József újratemetése)
ladoga2009 - 00:26 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
Sascha - 00:09 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban) Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||