Tartalom
2012. május 26., szombat:
Legolvasottabb 10 írásunk: Legtöbb hozzászólás: |
2007. június 21., csütörtök: Közélet Megyeszerte százhatvanhét beruházásHét elején a berecki községháza dísztermében tartották meg a kézdiszéki polgármesterek e havi találkozóját, melyen kilenc község polgármestere volt jelen, valamint meghívottként Demeter János, a megyei tanács elnöke, Vajda Lajos és Baka Mátyás, a megyei tanács alelnökei, Kelemen Tibor, a megyei munkaerő-ügynökség igazgatója és Nagy Ernő magánvállalkozó, a kézdivásárhelyi személyszállító cég tulajdonosa. A több napirendi pont közül a Háromszéki Gazdaságfejlesztési Társuláshoz való csatlakozásról vitatkoztak a legtöbbet. Demeter János és Vajda Lajos konkrét érvekkel támasztotta alá a társulás létjogosultságát. Tusa Levente szentkatolnai polgármester a magas tagsági díj ellen emelt kifogást, azt nehezményezve, hogy nem veszik figyelembe a lakosság számarányát. A megyei tanács nem ügyvédi iroda — fakadt ki Demeter János —, azért van piacgazdaság, hogy ha nincsenek megelégedve a jogi szolgáltatással, fogadjanak ügyvédet. Az egyesület a megye minden települését kiszolgálná — hangsúlyozta Vajda Lajos, aki azt is elmondta, hogy a megyei tanács segíteni próbál az önkormányzatoknak, de nem kényszerítenek senkit, hogy tagja legyen a társulásnak. A községi elöljárók zöme a csatlakozás mellett foglalt állást.
Vajda Lajos szerint jelenleg megyeszinten 167 beruházás zajlik, ami nem is kis teljesítmény. Kelemen Tibor munkaügyi igazgató arról számolt be, hogy idén eddig a polgármesteri hivatalok 360 személyt alkalmaztak november 30-i határidővel. Szerző: Iochom IstvánCikk megjelenítése: 224Olvasóink értékelése: 0Szavazatok száma: 0Az ön értékelése: Hozzászólások
Tisztelt Látogatónk!
2012 Február elsejétől friss lapszámunk honlapunkon 0-16 óra között kizárólag megrendelők számára érhető el. A Háromszék online változatának friss lapszáma egész nap ingyenesen elérhető azok számára, akik előfizetnek a Háromszékre (a nyomtatott újság ára 20 lej havonta, 4.76 euró) a H-Press lapterjesztőnél, a postán (csak Kovászna megye területén), vagy interneten. Ennek érdekében az előfizetők a regisztrációnál használt e-mail címükről küldjék be a nyugta adatait (név, lakcím, nyugtaszám, dátum, az előfizetés időszaka, összeg) a hpress@3szek.ro címre;
A Háromszék online változata külön is megrendelhető a www.3szek.ro weboldalon a PayPal-rendszer segítségével, vagy bankkártya-fizetéssel, illetve személyesen a szerkesztőség pénztáránál. Az előfizetés ára havonta 3.8 euró (vagy az ennek napi árfolyamon megfelelő lej, dollár, forint.). A három, hat, illetve 12 hónapra előfizetők számára 5, 7, illetve 10 százalékos kedvezményt biztosítunk (lásd az alábbi táblázatot; a valutaárak az árfolyam függvényében változnak).
Ha meg szeretné rendelni a nyomtatott vagy az online változatot, be kell lépnie felhasználói fiókjába.
| Archívum
Legújabb galéria
Szavazás
Online látogatók
Legújabb hozzászólások
Ferencz - 12:51 Minden jogi akadály elhárult (Nyirő József újratemetése)
hillsnail - 09:12 Igaztalanul vádol az MPP (Kampányban)
hillsnail - 09:10 Megnyílt Antal Árpád kampányirodája (Kampányban)
Ferencz - 07:42 Titkos úton, törvényesen (Rendőrök keresték Nyirő hamvait)
leopold - 07:15 Bukaresti tisztséget kapott Obreja
Ferencz - 07:04 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
moni - 02:26 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
zombi - 01:51 Minden jogi akadály elhárult (Nyirő József újratemetése)
ladoga2009 - 00:26 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban)
Sascha - 00:09 Tenni kell a közösségi jogokért (Kampányban) Várható időjárás Sepsiszentgyörgyön
BNR Valutaárfolyam
Most megy a TV-ben:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||