Sepsiszentgyörgy, 2017. november 19., vasárnap 23:23
Köszöntjük Erzsébet nevű olvasóinkat!

Szezonnyitó verseny (Műfalmászás)

2015. február 2., hétfő, Sport
Szombaton a bukaresti Fabrica de Căţărat mászóteremben megtartott viadallal kezdődött a 2015-ös műfalmászószezon.
A privát megmérettetésen két kategóriában száz sportoló mérte össze tudását, s a sepsiszentgyörgyi Adrenalin SK-t hét műfalmászó képviselte. A tavaszi versenyszezonra még javában zajlik a felkészülés, ezért a szentgyörgyi sportklub versenyzői amolyan formaellenőrzőnek szánták a hétvégi versenyt, de az eredmények sokkal jobbak lettek a vártnál.
A lányok hobbi mezőnyében Ko­rodi Henrietta az ötödik helyen végzett, Koréh Enikő a harmadik, Nagy Janka (fotó) a második lett, és Nagy Judit a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Ugyancsak ebben a kategóriában a fiúknál Sántha Róbert magabiztosan nyerte meg a versenyt. A masters kategóriában Nagy Hanna és Szőcs Károly Csaba állt rajthoz, s mind­ketten bejutottak a nyolcas döntőbe, amelyet az ötödik helyen zártak. (t)