Kézilabda, A-osztályCél: a harmadik győzelem

2015. november 12., csütörtök, Sport

Mint arról már beszámoltunk, a Sepsi-SIC az A-osztályos női kézilabda-bajnokság kilencedik fordulójában 30–27-re győzte le a Brassói Naţional csapatát, így begyűjtötte idei második győzelmét. Vida Attila tanítványai a hétvégén harmadik sikerüket is megcélozzák, hiszen szombaton az eddig egy győzelemmel rendelkező Nagyvárad látogat a Szabó Kati Sportcsarnokba. A tehetséges zöld-fehér mezesek a hazai pálya előnyét élvezve az esélyesebb félnek számítanak, remélhetőleg sorozatban második sikerüket is elkönyvelhetik, és újabb három ponttal zárnak.

További eredmények: Piteşti–Marosvásárhely 32–25, Arad–Slatina 18–44, Nagyvárad–Resicabánya 29–41, Déva–Temesvár 36–17, Beszterce állt.
** két büntetőpont levonva
A 10. forduló mérkőzései: Temesvár–Brassói Naţional, Slatina–Piteşti, Resicabánya–Arad, Sepsi-SIC–Nagyvárad, Beszterce–Déva. (miska)