Filmforgatás zajlik a Kolozsvár Arénában, a kis költségvetésű produkcióban a Tarantino-filmekből ismert Harvey Keitel és a Spartacus sorozat főszereplője, Liam McIntyre is játszik – írja az Actual de Cluj.
A filmben szerepel Jenia Tanaeva orosz színésznő is, akinek ez az első filmes főszerepe, és ő a forgatókönyv szerzője is. Elmondása szerint a film egyfajta modern Hamupipőke-történet egy fiatal orosz anyáról, aki luxushajón keresi a kenyerét, és itt találkozik egy amerikai futballsztárral. A focistát McIntyre alakítja, impresszárióját pedig Harvey Keitel. A filmet David Mahmoudieh rendezi.
A forgatási helyszínek között szerepel a görög tengerpart, Szentpétervár és a bufteai stúdiók is. A film költségvetéséről csak annyit közölt az internetes portál, hogy mindenképp kisebb, mint a szintén Kolozsváron forgatott A szerelem története, amely 20 millió euróból készült. (Maszol.ro)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.