35 év körüli, barna hajú férfit keres a rendőrség annak gyanújával, hogy jogtalanul eltulajdonított egy pénztárcát. Azaz észrevette, amint egy másik férfi elejtette azt tavaly októberben egy sepsiszentgyörgyi bevásárlóközpont parkolójában, s nem szólt, hanem zsebre vágta, s felszívódott. A károsult jelentette a rendőrségen, hogy eltűnt a tárcája. Egyik biztonsági kamera felvételén beazonosították az eltulajdonítót, de kilétét nem sikerült kideríteni. Ezért a lakosságoz fordulnak a nyomozók: aki felismeri a képen megjelölt férfit, értesítse a rendőrséget. (sz.)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.