Megéri kitűnőnek lenni

2018. július 13., péntek, Belföld

Ugyancsak a tegnapi kormányülésen úgy döntött a kabinet, hogy 1000 lejjel díjazza a képességvizsgán, illetve 3000 lejjel az érettségi vizsgán színtízes általánost elért tanulókat.

Az országos összesítés szerint 345 nyolcadik osztályt végzett tanuló oldotta meg hibátlanul az összes feladatot a képességvizsgán, míg az érettségizők közül 139-en kaptak minden vizsgájukon maximális osztályzatot.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Ön szerint feljut-e a mostani idényben a SuperLigába a Sepsi OSK?









eredmények
szavazatok száma 761
szavazógép
2018-07-13: Belföld - :

Gyorssegély

Az árvíz sújtotta megyék infrastruktúrájának javítására gyorssegélyt utalt ki a kabinet, a 108 millió lej 25 megye között oszlik el.
2018-07-13: Belföld - :

Újabb medvetámadás Tusnádfürdőn

Hétfőn a kora esti órában kiskutyáját sétáltató tusnádfürdői lakosra támadt egy hárombocsos anyamedve a vasútállomás közelében – tájékoztat közösségi oldalán Borboly Csaba, Hargita Megye Tanácsának elnöke.