Ügyfélfogadás szabadnapon is

2018. augusztus 11., szombat, Közélet

A jövő heti szabadnapokon, azaz augusztus 16–17-én is fogadják az ügyfeleket a megyei útlevélosztályon, és nem szünetel a munka a gépjármű-nyilvántartó hivatalnál sem (fotó) – tájékoztatott tegnap Sebastian Cucu.

Kovászna megye prefektusa emlékeztetett, egy korábbi kormányhatározat értelmében a közalkalmazottak számára augusztus 15., 16., illetve 17. munkaszüneti nap, ezeket később be kell pótolniuk. Kivételt képeznek az említett hivatalok dolgozói, akik számára csupán Nagyboldogasszony napja, augusztus 15-e szabad, csütörtökön és pénteken a megszokott órarend szerint fogadják az érdeklődőket. A két hivatal munkatársai egyébként az említett napokra is előjegyzik a hozzájuk fordulókat. (dvk)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket!

Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.

Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.

Szavazás
Ön szerint hogyan szerepel majd a SuperLigában az egy év után visszatérő Sepsi OSK?










eredmények
szavazatok száma 31
szavazógép
2018-08-11: Közélet - :

Nyilvános számítógép az adóhivatalban

A kézdivásárhelyi és baróti adóhivatalban is a közönség által használható számítógépeket állítottak fel az illetékesek.
2018-08-11: Közélet - :

Törvénytelenül dolgoztak

Két munkavállalási engedély nélkül Háromszéken dolgozó moldovai köztársaságbeli állampolgárt azonosítottak a bevándorlási hivatal Kovászna megyei fiókjának munkatársai. Az intézmény tegnapi közleményében jelzi, hogy biztonsági okokból a külföldiek törvénytelen munkavállalásának kiszűrésére kiemelt figyelmet szentelnek.