MinifociŐrségváltás: első a Málnás

2018. november 5., hétfő, Sport

Új éllovasa van a sepsiszentgyörgyi öregfiú minifoci-bajnokságnak, miután a korábbi listavezető és címvédő Puskás ’87 leikszelt a Skála csapatával, míg a Málnás egygólos különbséggel legyőzte a Szemerja együttesét, és előrelépett az első helyre a pontvadászat 5. fordulója után.

A Bodok négyet vágott a Bertis alakulatának, a Mikósokk hozta a kötelezőt az Amicii gárdájával szemben, a Téglás Panzió begyűjtötte harmadik idénybeli diadalát, hiszen két találattal bizonyult jobbnak a sereghajtó Autofinnél, az OSK pedig fölényes győzelmet aratott a Milan csapatával szemben.

Az eredmények: Bodok–Bertis 4–1 (gólszerzők: Gheorghe V., Ștefănescu D., Aprodu N., Zsigmond T., illetve Veress L.), Málnás–Szemerja 3–2 (gsz.: Cristache C. 2, Mihalache C., illetve Sebesi Z., Voloncs B.), Amicii–Mikósokk 3–5 (gsz.: Tudoran M., Coman V., Horjan N., illetve Mátyás L., Tóth G. 3, Má­this I.), Milan–OSK 0–11 (gsz.: Moga S. 5, Rétyi L. 3, Gaál A. 2, Bokor J.), Puskás ’87–Skála 2–2 (gsz.: Silye L. 2, illetve Fodor L., Ledán M.), Téglás Panzió–Autofin 6–4 (gsz.: Antal Gy. 3., Szabó R., Bodor L., Korodi B., illetve Csatlós D., Pulugor Sz. 2, Karácsony Z.).

A tabella:
1. Málnás    4    1    0    24–12    13
2. Puskás ’87    4    1    0    22–11    13
3. OSK    4    0    1    30–10    12
4. Mikósokk    3    1    1    17–13    10
5. Téglás Panzió    3    0    2    18–21      9
6. Amicii    2    1    2    20–21      7
7. Bodok    2    0    3    16–18      6
8. Milan    2    0    3    16–29      6
9. Skála    1    2    2    19–19      5
10. Szemerja    1    0    4    13–21      3
11. Bertis    0    2    3    13–19      2
12. Autofin    0    0    5    15–31      0

A 6. forduló mérkőzései (ma, Szabó Kati Sportcsarnok): 16 órától Autofin–Málnás, 17 órától Bertis–Amicii, 18 órától Szemerja–Puskás ’87, 19 órától Skála–Bodok, 20 órától OSK–Téglás Panzió, 21 óra Mikósokk–Milan. (tif)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Ön szerint feljut-e a mostani idényben a SuperLigába a Sepsi OSK?









eredmények
szavazatok száma 787
szavazógép
2018-11-05: Sport - :

Három bajnoki aranyérem (Birkózás)

Az elmúlt hétvégén a Bákó megyei Oneşti-en rendezték meg az ifjúsági III–IV-es birkózók országos bajnokságának döntőjét, amelyről a Sepsiszentgyörgyi MSC és a megyeszékhelyi Sepsi ISK sportolói három bajnoki címmel tértek haza. Mérlegük további két ezüst-, két bronzérem és hat ötödik helyezés. Érdekességképpen elmondhatjuk, hogy a versenyen a háromszéki lányok jobban szerepeltek, mint a fiúk, hiszen a hét bajnoki éremből négy a szebbik nem képviselőinek a nyakába került. Gratulálunk mindannyiuknak!
2018-11-05: Belföld - :

Bőröndbe rejtett akták

A TelDrum nagy mennyiségű belső dokumentumának birtokába jutott a Rise Project – írja a Maszol. A portál újságírói szerint a bőröndnyi iratot a korrupcióellenes ügyészség (DNA) elől dugták el a Teleorman megyei cég vezetői, a bőröndöt a portál szerint egy helybeli találta meg a saját földterületén.