Elütöttek egy gyereket

2019. január 31., csütörtök, Közélet

Elütöttek egy kilencéves gyereket csütörtök reggel Sepsiszentgyörgyön az 1918. december 1. és a Grigore Bălan út kereszteződésében. Pontosabban az előbbi útról az utóbbiba való letérőben.

A rollerező figyelmetlen kisfiút kórházba szállították, a vizsgálat során kiderült, súlyos sérüléseket szenvedett. A rendőrség gondatlanságból elkövetett testi sértés gyanújával folytat kivizsgálást – közölte az intézmény sajtóirodája. Szemtanúk szerint a háromnegyed nyolckor történt balesetben az állomás felől rollerező fiú körülnézés nélkül lehajtott a letérő sávra, és a Grigore Bălan útról érkező személygépkocsi elütötte. Éppen azon az úton várakozott a piros lámpánál egy mentőautó, melynek személyzete azonnal az áldozat segítségére sietett. (sz.)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Ön szerint feljut-e a mostani idényben a SuperLigába a Sepsi OSK?









eredmények
szavazatok száma 759
szavazógép
2019-02-01: Közélet - :

Disznók a gödörben

Két döglött sertést találtak tegnap a sepsiszentgyörgyi Őrkő szemétgödrében.
2019-02-01: Közélet - :

Rongálót kaptak el

Három parkoló autó visszapillantó oldaltükrét törte le egy ittas ember kedden késő este Szépmezőn.