Fiatal rablókat fogtak

2019. március 19., kedd, Közélet

Pénztárcát lopott két huszonéves fiatal tegnap hajnalban Sepsiszentgyörgyön.

A tettesek előzőleg bántalmazták negyvenéves áldozatukat. A hatóságot az áldozat értesítette arról, hogy két személy megtámadta, bántalmazták, majd elvették a pénztárcáját, amiben a személyes iratain kívül ötven norvég korona készpénz is volt. A rendőrök a leírás alapján gyorsan azonosították a tetteseket (egy 23, illetve egy 27 éves fiatalt), és meg is találták náluk a pénztárcát. Az elkövetőket 24 órára őrizetbe vették. A rendőrség rablás gyanújával indított bűnvádi eljárást ellenük. (ndi)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket!

Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.

Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.

Szavazás
Ön szerint hogyan szerepel majd a SuperLigában az egy év után visszatérő Sepsi OSK?










eredmények
szavazatok száma 615
szavazógép
2019-03-19: Közélet - Fekete Réka:

Kiflidobálás után számonkérés (Sepsiszentgyörgy)

A Tanulók Háza szakkörös diákjai, nem pedig a Református Kollégium kis elemistái dobáltak kiflit és dobozos tejet a sepsiszentgyörgyi Kőrösi Csoma Sándor utcában közös udvaron működő két intézmény kerítésén keresztül az úttestre március 15-én kora délután – erről tájékoztatta lapunkat tegnap az érintett iskola és a délutáni szabadidős foglalkozásokat tartó tanoda igazgatója.
2019-03-19: Közélet - :

Ittas és jogosítvány nélküli vezetők

A megyei rendőrkapitányság közlése szerint balesetmentes volt a hétvége Háromszéken, a rend őreinek viszont ismét akadt dolga az ittasan vagy jogosítvány nélkül a kormány mögé ülőkkel.