Tegnap hajnali 1 óra 10 perckor a rendőrök őrizetbe vettek egy 42 éves férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy egy gépkocsiból ellopott egy kézitáskát.
Hétfő délelőtt jelezte a rendőrségen egy férfi, hogy leparkolta kocsiját Sepsiszentgyörgyön egy gazdasági egység udvarán, azt mintegy tíz percre elhagyta, hogy egy csomagot kézbesítsen, közben eltűnt a táskája, benne iratokkal és személyes javakkal. Az autó ajtaját becsukta ugyan, de nem zárta be. A rendőri nyomozás során estére azonosították az elkövetőt – közölte tegnap a rendőrség. Lopásért bűnügyi vizsgálati iratcsomót nyitottak. Az intézmény figyelmeztet, amennyiben eltávolodunk gépjárművünktől, zárjuk be ajtóit. (sz.)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.