Orvosokat és egészségügyi asszisztenseket toboroz Sepsiszentgyörgy önkormányzata két új oltóközpont megnyitásához.
A városháza közleménye szerint az oltási kampány második szakaszában megnyílt Dália utcai oltóközpontban április végéig beteltek a helyek, de ha a következő időszakban több vakcina lesz elérhető, valószínű, hogy még legalább egy oltóközpontot megnyitnak a megyeszékhelyen, a városi strandon vagy a Vadász utcai sportcsarnokban.
Mindkét helyszínt előkészítik, hogy amikor a központi és helyi egészségügyi szervek úgy döntenek, gyorsan tudják üzembe helyezni az egyiket vagy a másikat. Ezek működéséhez azonban szakképzett személyzetre is szükség van, ezért kérik az oltási munka lebonyolítása iránt érdeklődő orvosokat, asszisztenseket, hogy jelentkezzenek a megyei orvosi kamaránál, a háziorvosok egyesületénél vagy a város szociális támogatási igazgatóságán. (demeter)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.