Nevetve Töprengő címmel új szórakoztató magazin jelent meg a háromszéki médiapiacon. Nem újonnan induló lap a Töprengő, a Székelyudvarhelyen szerkesztett kiadvány a szomszéd megyében már bejáratott havilap, most a háromszéki piacot próbálja meghódítani.
Tartalma alapján jó eséllyel, hiszen bár alapvetően rejtvénymagazinként határozza meg magát, az igényes fejtörők mellett vicceket, különféle történeteket, válogatott idézeteket és aforizmákat, horoszkópot, névnapi felsorolást, illetve a jeles napokhoz kötődő magyarázatokat, Nagy emberek és csodás építmények sorozatot, sőt, még népi gyerekjátékok leírását is tartalmazza. Igazán változatos és szórakoztató, érdemes kézbe venni.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.