Labdarúgás II. ligaAz utolsó előtti forduló

2007. június 4., hétfő, Sport
Egy fordulóval a befejezés előtt már biztos, hogy a Kolozsvári Egyetem és a Tulcea feljut a felső házba, a másik két feljutó hely körül még zajlik a vita.

Az is biztos, hogy az FC Snagov, Brazi, Brăila, Nagybánya, Lugos és Dés a jövőben a III. ligát fogják erősíteni, a másik két kieső helyre több csapat is pályázik (lásd az alábbi táblázatokat). És most nézzük az utolsó előtti forduló eredményeit és a rangsorok érdekesebb zónáit.

I. csoport: Tulcea—FC Snagov 6—0, Otopeni—Modelu 2—1, Forex—Giurgiu 3—0, Bákó—Brăila 3—0, Botoşani—Brazi 2—0, Suceava—FC Brassó 2—1, Galac—Buzău 1—2, Négyfalu—FC Petrol 0—1, Câmpina—Sportul 3—0.

Tulcea—FC Snagov 6—0, Otopeni—Modelu 2—1, Forex—Giurgiu 3—0, Bákó—Brăila 3—0, Botoşani—Brazi 2—0, Suceava—FC Brassó 2—1, Galac—Buzău 1—2, Négyfalu—FC Petrol 0—1, Câmpina—Sportul 3—0.

Tulcea—FC Snagov 6—0, Otopeni—Modelu 2—1, Forex—Giurgiu 3—0, Bákó—Brăila 3—0, Botoşani—Brazi 2—0, Suceava—FC Brassó 2—1, Galac—Buzău 1—2, Négyfalu—FC Petrol 0—1, Câmpina—Sportul 3—0.

1. Tulcea 8 7 8 67—39 61

2. Buzău 17 8 8 53—38 59

3. Forex 17 5 11 44—26 56

4. FC Petrol 16 8 9 50—35 56

14. Négyfalu 10 10 13 32—42 40

15. Suceava 10 10 13 43—47 40

16. Snagov 8 5 20 28—72 29

17. Brazi 6 5 22 28—56 23

18. Brăila 4 10 19 19—58 22

Az utolsó forduló: Modelu—Tulcea, FC Petrol—Galac, Snagov—Négyfalu, Sportul—Otopeni, Brazi—Forex, Giurgiu—Câmpina, Brăila—Botoşani, FC Brassó—Bákó, Buzău—Suceava.

II. csoport: Vânju Mare—Lugos 3—1, Aranyosgyéres—Caracal 2—1, Corvin—Dés 4—0, Rm. Vâlcea—Lupény 3—0, Kolozsvári Egyetem—Temesvári Poli II. 4—1, Resicabánya—Nagybánya 3—2, Temesvári CFR—Târgovişte 0—2, FC Bihar—Gyulafehérvár 3—1, Gázmatán—Mioveni 5—3.

1. Kolozsvár 20 9 4 48—21 69

2. Rm. Vâlcea 18 5 10 39—28 59

3. Mioveni 16 9 8 42—26 57

14. FC Bihar 11 10 12 37—41 43

15. Vânju Mare 11 8 14 28—32 41

16. Nagybánya 8 8 17 24—53 32

17. Lugos 5 10 18 23—41 25

18. Dés 6 6 21 25—60 24

Az utolsó forduló: Caracal—Vânju Mare, Gyulafehérvár—CFR, Lugos—FC Bihar, Mioveni—Aranyosgyéres, Poli II.—Corvin, Dés—Gázmetán, Lupény—Kolozsvár, Nagybánya—Rm. Vâlcea, Târgovişte—Rescicabánya.

Hozzászólások
Szavazás
Mely párt jelöltjeit támogatja a vasárnapi önkormányzati választáson?











eredmények
szavazatok száma 520
szavazógép
2007-06-04: Sport - Tibodi Ferenc:

Udvarhelyi győzelem (Kézilabda)

A sportnapok péntekjén a sepsiszentgyörgyi sportcsarnok három kézilabdatornának volt a helyszíne. Az eredmények: ifjúsági II: 1. Székelyudvarhely, 2. Madison Travel (Sepsiszentgyörgy), 3. Sepsiszentgyörgyi ISK; ifjúsági III.: 1. Fogaras, 2. Sepsiszentgyörgy ISK, 3. CTR (Brassó); IV—V. osztályosok: 1. Sepsiszentgyörgyi ISK I., 2. Madison Travel, 3. Sepsiszentgyörgyi ISK II.
2007-06-04: Sport - x:

KSE—FCM II. 1—3 (Labdarúgás III. liga)

Sinkovits-stadion, kb. 150 néző. Vezette: Bogaci A. (Bukarest). KSE: Gazda—Boga, Varga, Butnaru, Biró, Szabó, Csegezi, Căşuneanu, Csulak, Postolică (Török, 73.), Jacob. FCM II: Luca—Lunganu, Hrinic, Carnariu, Andrei, Dornescu (Răducanu II., 73.), Întuneric, Liutec, Banciu (Iuraşi, 81.), Huibani, Berza (Răducanu I., 85.). Gólszerzők: Csegezi (20.), illetve Dornescu (6.), Breza (17.), Liutec (36.). Kapura rúgások: 6—12 (kapu területére: 2—5). Szöglet: 2—3.