Nagyszebenben vendégszerepeltek a Nagy Mózes Sportklub Veres László edzette cselgáncsozói a Temerarul Kupa nemzetközi versenyen. A hét ország huszonnyolc klubjának dzsudokái színvonalas, kemény versenyt vívtak a dobogós helyezésekért.
A kiemelkedők között voltak a kézdivásárhelyiek is, akik két érmet és több dobogó közeli helyezést értek el. Varga Róbert (50 kg) bronz-, Gál Domokos (+81 kg) ezüstérmet vehetett át a verseny végén. A helyezések: Kobrizsa Szabolcs (55 kg) hetedik, Lukács Arnold (60 kg) ötödik és Czifra Attila (66 kg), valamint Székely Ádám (73 kg) a hetedik helyen végzett. Őszi kezdésnek nem rossz.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.