Az ünnepségen megköszönték Teréz Anya leányainak, a Szeretet Misszionáriusainak szolgálatát. Teréz anya életében arra törekedett, hogy ,,valami szépet tegyen Istenért" — hangsúlyozták a szentmisén —, fontos lenne, hogy mindannyiunk lelkében visszhangra találjon az üzenet. (Sepsiszentgyörgy azon kivételes városok közé tartozik, ahol kétszer is megfordult Teréz Anya, sokan kezet foghattak vele.) A szentmisén megszentelték a róla készült képet, melyet a templomban fognak elhelyezni, majd a nővérek agapéra, szeretetvendégségre hívták a jelenlevőket. (józsa)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.