Kézdivásárhely Református Egyházközsége és a Zöld Nap Egyesület jótékonysági estet szervezett egy játszótér létrehozásáért.
Több mint 120 lelkes adakozó gyűlt össze a Kálvin Központ ebédlőjében: verssel, énekléssel és 716 lej anyagi támogatással járultak hozzá a 2-es számú óvoda játszóterének felépítéséhez. Az est áhítattal kezdődött, melyet Beder Imre, az egyházközség lelkipásztora tartott, majd őt követték a 2-es számú óvoda gyermekei, a Molnár Józsiás-iskola rézfúvós kvintettje, a Hálaadás Református Dalárda, a vasárnapi iskolások zenekara, Ruszka Sándor és az Üzenet együttes. (Kocsis Zoltán)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.