Avatóünnepségre készülnek Kommandón

2010. október 19., kedd, Közélet

Átadta az építőcég az új kommandói sportcsarnokot, szombaton 12 órakor tartják az avatóünnepséget.

A sportcsarnok nagyot lendíthet a község sportéletén, sőt, többletbevételek forrása is lehet. Kommandón már évtizedekkel ezelőtt felvetődött egy edzőközpont építésének ötlete, a tiszta környezet, egészséges, magaslati levegő, a víz kitűnő körülményeket bizto­síthatna az ilyen létesítménynek. Nagyobb sportcsarnokot is ki lehetne használni ilyen célra — véli Kocsis Béla polgármester. (Bokor)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket!

Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.

Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.

Szavazás
Ön szerint az elmúlt években ki volt Románia legjobb miniszterelnöke?
















eredmények
szavazatok száma 938
szavazógép
2010-10-19: Közélet - :

Alsócsernáton új ravatalozóháza

Alsócsernáton két magyar történelmi egyháza ezelőtt öt évvel fogott össze és döntötte el, hogy a temetőben közös ravatalozóházat épít.
2010-10-19: Közélet - :

Bababarát hely kerestetik

Bababarát hely cím elnyerésére hirdetett pályázatot a sepsiszentgyörgyi polgármesteri hivatal a Baba-mama klub kezdeményezésére.