A Bod Péter Megyei Könyvtár a gyermekkönyvek világnapján, hétfőn tartott családi délutánra a kolozsvári Koinónia Kiadót hívta vendégül.
A legfrissebb könyvek bemutatása után Zágoni Balázs, a Barni-könyvek szerzője – egyébként a kiadó vezetője is – a négykötetes sorozat egy-egy meséjét olvasta fel. A gyermekek szemmel láthatóan jól érezték magukat, hiszen akárcsak otthon, az esti mesénél, itt is bele-beleszóltak, válaszolgattak a mesemondó kérdéseire. A Koinónia valamennyi bemutatott gyermekkönyve a könyvtárban is megtalálható, kölcsönözhető. (f. e.)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.