SakkLőrincz Árpád-emlékverseny

2012. december 20., csütörtök, Sport

A KSE sakkszakosztálya a hét végén szervezte meg a hagyományos Lőrincz Árpád Rapid Sakk­emlék­versenyt, amelyen ötven sakkozó ült asztalhoz Sepsi­szentgyörgyről, Kézdivásárhelyről, Zaboláról, Zágon­ból, Gyergyószentmiklósról, Csíkszeredából, Ko­rondról, Farkaslakáról, Szovátáról.

Az eredmények: 1. Égető Lehel (Gyergyó­szent­miklós), 2. Nagy István (Gyergyószentmiklós), 3. Ördög Ákos (Csíkszereda). A szervezők köszönik a nagylelkű támogatást az Atrium Hotel vezetőségének és a Hegedűs családnak.                             (i)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket!

Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.

Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.

Szavazás
Mi a véleménye a Bolojan-kormány megbuktatásáról?







eredmények
szavazatok száma 1766
szavazógép
2012-12-20: Sport - :

Szombat este K1-gála (Küzdősportok)

A Papp Ferenc vezette Sepsiszentgyörgyi és Kézdi­vásárhelyi Kobrák újra jelentkeznek, méghozzá egy érdekesnek ígérkező K1-gálával.
2012-12-20: Sport - :

Őszi bajnokok: Sepsi OSK és Kovásznai SE (Labdarúgás, ifjúságiak)

Két városi csapat került a bajnokság félidejének lezárultakor a rangsorok élére –a Sepsiszentgyörgyi OSK és a Kovásznai SE. Az előbbi lényegében az Iskolás Sportklub, mely eltérően versenytársaitól szakképzett edző, heti felkészülési program „birtokosa”.