A Nagy Mózes ISK U14-es fiú kosarasai vasárnap 10 órától Brassóban a helyi CSU ellen játszanak.
A mérkőzés eredménye akár sorsdöntő is lehet a csoport végeredményének kialakulásában, hiszen a Marosvásárhelyi BC az első hely várományosa, míg a második továbbjutó helyért Brassó és a Nagy Mózes verseng. A csoport negyedik csapata, Nagyvárad lépéshátrányban van, mivel hazai pályán kikapott a kézdivásárhelyi csapattól.
A KSE U14-es lányai is pályára lépnek, ők hazai környezetben fogadják a korosztályos bajnokság egyik legjobb csapatát, a Brassói CSU-t. A mérkőzés vasárnap 16 órakor kezdődik a sportcsarnokban. (lénárt)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.