A Nagy Mózes ISK U16-os korosztályú fiúcsapata a hét végén Jászvásáron kezdte a 2013–2014-es bajnokságot, és az új idény első teremtornáján három mérkőzésből kettőt megnyert.
Az eredmények: 76–74 a Gyergyószentmiklósi ISK-val, 43–74 a Jászvásári ISK-val és 91–74 a Focşani-i ISK-val. A következő teremtornára – ami egyben a küzdelemsorozat első körének végét is jelenti – két hét múlva kerül sor, s a csoportok első három helyezettjei az A-, a negyedikek pedig a B-értékcsoportban folytathatják a országos bajnokságot. (lénárt)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.