Az élvonalbeli futsalbajnokság 9. fordulójában a megyeszékhelyi Sepsi FC ma 18 órától azt a Călăraşi-t fogadja, amely az előző körben 6–1 arányban győzte le a céhes városbeli KSE-t.
A vendégek tehát győzelemmel melegítettek az esti találkozóra (játékvezető: Bogdan Sorescu és Daniel Vasile Pop – mindketten Piteşti-ről), a zöld-fehérek viszont – kisebb meglepetésre – csak 3–3-as döntetlent játszottak a jóval gyengébb játékerőt képviselő Focşani együttesével. Az FC 13 ponttal a tabella 5. helyéről, míg Călăraşi mindössze 4 ponttal és a 9. pozícióból várja a szombati megmérettetést. A forduló nyitómérkőzését csütörtökön rendezték meg, és a házigazda Galaci United 2–1-re diadalmaskodott Jászvásár ellen.
A forduló további mérkőzései: KSE–Târgovişte (november 11., 18 óra), Kolozsvári Clujana–Focşani, FK Székelyudvarhely–Déva. (tibo)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.