Égszínkék Trabant tulajdonosa lett a jelenleg Németországban forgató Tom Hanks. Az Oscar-díjas színész Berlinben dolgozik a Hologram for The King (Hologram a királynak) című új filmjén.
Forgatásmentes napján, május 17-én a brandenburgi Eisenhüttenstadtba utazott, ahol a Märkische Oderzeitung lap szerint egy frankfurti olvasójuktól megvásárolta az égszínkék P 601 de luxe Trabantot.
Valószínűleg egy Los Angeles-i autómúzeumnak ajándékozom. Már beszéltem is velük erről – mondta el a lapnak a színész.
Tom Hanks már 2011 végén is járt turistaként Eisenhüttenstadtban, akkoriban a Felhőatlasz című filmjét forgatta a babelsbergi stúdióban.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.