Sikeres család és egészség hete

2014. június 21., szombat, Közélet

Második alkalommal szervezték meg június 9–15. között Felső-Háromszéken A család és egészség hetét.

A tegnapi kiértékelőn Kocsis Zoltán, a kézdivásárhelyi polgármesteri hivatal sportiroda-vezetője, főszervező elmondta: civil szervezetek fogtak össze, és az adatok szerint a tavalyhoz képest megduplázódott a résztvevők száma, idén mintegy négyszázan kapcsolódtak be a különféle rendezvényekbe, a családok száma pedig megnégyszereződött. Több helyszínen változatos programot kínáltak. A család és egészség hetét június 15-én Szentkatolnán a Rebeka Missziós Központban családos vasárnappal és ifjúsági IKE-találkozóval zárták. (iochom)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket!

Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.

Szavazás
Ön szerint ki volt a legrosszabb miniszterelnöke Romániának az elmúlt években?
















eredmények
szavazatok száma 1448
szavazógép
2014-06-21: Közélet - :

Kevés diák reggelizik

A cukorbetegségről és az egészséges táplálkozásról tartott ismertetőt Sidó Zita és Dobolyi László a tanévzárás előtti napokban a sepsiszentgyörgyi Váradi József Általános Iskolában.
2014-06-21: Közélet - :

Megújult a barokk kapu

Kézdivásárhelyen a kantai barokk műemlékegyüttes – minorita rendház, Szentháromság római katolikus templom és Nepomuki Szent János-kápolna – egyik értékes eleme az 1807-ben épített barokk kapu, melyet a gyakori földrengések nagyon megviseltek.