Buzăuban rendezték meg a hagyományos Ezüstütő asztalitenisz-versenyt, mely a sportág ígéreteit szólította asztalhoz, köztük a Kovászna megyeieket is. Sepsiszentgyörgyöt az Electrica képviselte.
A csapatversenyen a 11. helyen végzett a Makó Richárd, Bokor Zoltán, Persa Tudor összetételű csapat, egyéniben Makó jutott a legtovább, bekerült a mezőny 32 legjobbja közé, Bokor és Persa az 1–64-es versenyszakaszban zárta a küzdelmet, akárcsak a kislányok mezőnyében indult Farkas Ivett.
A kézdivásárhelyi Nagy Mózes Sportklub leánycsapata –Mike Boróka, Demkó Anna, Oláh Kriszta – az igen előkelő 5. helyen végzett, egy kis szerencsével, na de hagyjuk ezt, tény, hogy egyéniben mindhárom lány a főtáblára (1–64) került, Mike és Demkó eljutott a legjobb tizenhat közé, tehát a nyolcaddöntőben búcsúztak a további küzdelemtől. A fiúcsapat két vereséggel és egy győzelemmel nem jutott túl a csoporton, egyéniben pedig csak Popov Szabolcs került fel a főtáblára.
Érmet nem szereztek a gyerekek, de elkeseredniük nem szabad, hiszen fiatalok, s előttük a jövő. Éremszerzésre lesz idejük bőven. (á)