Tegnap reggelre tűzték ki az augusztus 23-án éjszaka a brassói csendőrök által Kézdiszentléleken bántalmazott három fiatal egyikének első tárgyalását.
A kézdivásárhelyi bíróság termében jelen volt a megvert Kovács Levente és védőügyvédje Imre István. Korábban a brassói csendőrség benyújtott egy válaszbeadványt, a bíróság a következő fordulót január 15-re tűzte ki, amikor a felperes által kijelölt két tanút is kihallgatják. A másik két kézdiszentléleki ifjú – Kovács Gábor és Pál Zoltán – tárgyalására november 26-án, illetve december 5-én kerül sor. (iochom)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.