Karácsonyi ajándékFeltöltős telefonkártya előfizetőinknek

2014. december 19., péntek, Közélet

Lapunk és a Vodafone együttműködése eredményeként idén különleges ajándékkal lepjük meg előfizetőinket. Rendszeres olvasóink ugyanis haszonélvezői lesznek egy támogató programnak, amely természetesen marketing célokat is szolgál.

Jelen lapszámunk mellékletében minden előfizetőnk (a példányonkénti árusításban vásárló olvasóink tehát nem!) egy mobiltelefonos kártyát talál beragasztva. Ez telefonszámmal ellátott, úgynevezett feltöltős SIM-kártya, amely bármilyen Vodafone és kódolatlan mobil-, illetve okostelefonban használható, havonta feltölthető (szak- és általános üzletekben vagy más bérletes telefonról). Karácsonyi ajándékunk pedig nem kevesebb, mint 500 perc beszélgetés a hálózatban és 100 megabyte internet, amelyet az aktiválás utáni hónapban lehet felhasználni. A kártya révén egyébként – feltöltés nélkül – további kilenc hónapig lehet hívásokat fogadni, és bármikor fel lehet azt tölteni.
Az ajándék segítségével tehát az ünnepek során minden előfizetőnk ingyen tud kapcsolatot teremteni távolabb élő szeretteivel, de ez a meglepetés – főként azoknak, akik már használnak hasonló szolgáltatást, van Vodafone-os mobiljuk – kiváló lehetőség az ajándékozásra. A kártya ugyanis nem névre szóló, bárkinek átadható. Ha például a nagymama ezekben a napokban azon gondolkodik, mit is adhat karácsonyi ajándékként iskolás unokájának, itt a megoldás. Ráadásul – ha havonta feltölti a kártyát – mintegy ötven tojás áráért unokája kommunikációs igényeit, a vele való kapcsolattartást is meg lehet oldani.
Reméljük, a program révén sok-sok háromszéki családban örömet szerzünk.

Háromszék

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Ön szerint feljut-e a mostani idényben a SuperLigába a Sepsi OSK?









eredmények
szavazatok száma 780
szavazógép
2014-12-19: Közélet - Fekete Réka:

A szeretet útjáról le ne térjünk (A himnusz védelmében)

A szeretet parancsa mindannyiunknak szól: tisztelnünk, szeretnünk kell egymást. Az a román ember, aki a Románia területén élő más nemzetiségeket nem tudja tisztelni, szeretni, az Romániának árt, rosszat tesz, fájdalmat okoz az országnak, az az erdélyi magyar pedig, aki nem tudja tisztelni, szeretni román testvéreit, az nem jó magyar, nem jó keresztény – fejtette ki Böjte Csaba ferences szerzetes a Himnusz védelmében negyedik napja tartó sepsiszentgyörgyi tiltakozássorozat tegnapi megmozdulásán. Az egyórás délutáni együttlét alatt a prefektúra előtt mintegy kétezer ember énekelte el kilencszer a magyar himnuszt és kétszer a székely himnuszt, kétszer annyian, mint szerdán és tízszer többen, mint a hétfői első alkalommal.
 
2014-12-19: Máról holnapra - Farcádi Botond:

Szakaszgyőzelem

A sepsiszentgyörgyi Majdan első győzelmeként is értelmezhetjük, hogy miközben tegnap este Böjte Csaba ferences szerzetes a létszámában egyre gyarapodó, elszántságában egyre erősebb tiltakozó tömeg előtt magyarul és románul is imádkozott – a mögötte pár lépésnyire álló Fogolyán-házban működő kormányhivatal épp vezető nélkül maradt. Bukarestben ugyanis úgy döntöttek: mindhárom székelyföldi megye prefektusát leváltják, így az elmúlt hetekben példátlan magyarellenes támadássorozatot vezénylő Marius Popicának is távoznia kell.