ÚszásSzentgyörgyi harmadik hely

2008. március 26., szerda, Sport
Az elmúlt hét végén Piteşti adott otthont egy országos úszóversenynek, amelynek két háromszéki résztvevője is volt.

A 11 éves Mátyás Andrea legjobb eredményét 50 m háton érte el, 39.04-es idővel harmadiknak csapott a célba, és ,,csak" 2 másodperccel maradt le az első helyről. A 13 esztendős Dániel Attila 100 méteres mellúszásban a 29. volt 1:34.00 perccel. (t)

Ön kire szavaz az elnökválasztás első fordulójában?

szavazatok száma 274
2008-03-26: Sport - x:

Barátság Kupa (Teke)

A kézdivásárhelyi amatőr tekebajnokság 17. fordulójának eredményei: 1. Transintex 32 ponttal és 26 801 fával, 2. Szentkatolnai Kisgazdák 24 ponttal és 24 208 fával, 3. Bujdosó 20 ponttal és 23 408 fával,

Piskitelep—Spicom 5—3

Újabb vereséget szenvedett a sepsiszentgyörgyi Spicom, ezúttal a Piskitelep otthonában kapott ki teremfutball-csapatunk. Bokor Jánostól megtudtuk, hogy az elmúlt hét végén lezajlott mérkőzés vége előtt másfél perccel még 3—3 volt az állás, de a véghajrában a házigazdák egy ellentámadásból, majd egy hatméteresből szerzett góllal megpecsételték a meccs végkimenetelét. A szentgyörgyi csapat: Buceleanu—Bujdosó Levente, Bujdosó Loránd, Zsigmond, Farkas, Bokor, Mánya, Bende, Bocz. Gólszerzők: Bende, Mánya és piskitelepi öngól. (t)