Ha elítélték, mehet

2015. december 23., szerda, Belföld

Elveszítik mandátumukat a megyei tanácsok elnökei és tagjai, illetve a polgármesterek is, ha jogerős bírósági döntéssel letöltendő szabadságvesztésre ítélik őket: a szenátus nagy többséggel megszavazta az erre vonatkozó tervezetet, amelyet korábban a képviselőház visszautasított. 


 

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Ön szerint feljut-e a mostani idényben a SuperLigába a Sepsi OSK?









eredmények
szavazatok száma 760
szavazógép
2015-12-23: Belföld - :

A helyettesek hatásköre

Leosztotta a minisztériumokat két helyettesének Dacian Cioloş kormányfő.
2015-12-23: Belföld - :

Üzemzavar a határon

Közel két órát szünetelt tegnap délelőtt a Nagylak II. határátkelő forgalma az informatikai rendszer meghibásodása miatt. A javítás ideje alatt a személygépkocsikat Nagylak I.-re és Tornyára, a kamionokat pedig Varsándra irányították.