A magyar kötődésű Wizz Air diszkont légitársaság az idén beindítja első romániai belföldi járatát a Bukarest–Kolozsvár útvonalon. A vállalat tegnap közölte, hogy a járat július 22-étől fog közlekedni heti hat alkalommal, a szombati nap kivételével. Abrán György, a diszkont légi társaság kereskedelmi igazgatója elmondta: arra számítanak, hogy a főváros és Kolozsvár közötti járat népszerű lesz a diákok körében, mert a jelenlegi piaci árak magasak. A Tarom nemzeti légitársaság belföldi monopóliumát tavaly törte meg a Blue Air román diszkont légitársaság, amikor beindította a Bukarest–Iaşi járatot.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.