Kreativitásunktól függ, mennyire tudjuk színessé tenni munkánkat, életünket, mindennapjainkat. Ez befolyásolja többek között környezetünk változatosságát, napjaink színességét, életünk felépítését. Legtöbbször nem kell nagy dolgokra gondolni, csak érvényesíteni elgondolásainkat.
Így képzelte el és valósította meg Simon András polgármester óvodánk udvarának szépítését, játszóterünk bővítését. Emellett hathatós segítséget nyújtott kirándulásaink megszervezéséhez. Meggyőződéssel, hittel szépíti óvodánk környezetét, így segíti a jövő nemzedékek természetszerető emberré nevelését. Nagy öröm, hogy vannak még olyan emberek, akik szívükön viselik óvodánk sorsát. Kívánunk továbbra is ilyen sikeres és hatékony munkát!
Bocskor Zsuzsa, Mihály Csilla, Tordai Imola, Nagybacon
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.