Labdarúgás, III. Liga

2008. augusztus 25., hétfő, Sport
Conpet Ploieşti—Royal 2—1

Conpet: Vladimir—Dan, Chiriţă, Frâncu, Aninia, Enescu, Bărbuceanu, Iacob, Cioc, Ivan, Cheba. Még játszottak: Creţu, Baciu, Georgescu, Lungu. Royal: Mihok—Cozma, Fodor, Butnaru, Lup, Seciu, Puşcaşu (Văidean, 70.), Voicu (Máthé, 46.), Morcov, Török (Popa, 87.), Roşu (Kónya, 57.). Gólszerzők: Cheba (45.+1.), Iacob (60.), illetve Török (19.).

Nagyon jól kezdett a Royal, s a 19. percben meg is szerezték a vezetést. Az első félidő hosszabbításában egyenlítettek a házigazdák. A szünet után is folytatódott ,,csapatunk" jó játéka, de a 65. percben egy óriási védelmi hibát követően vendéglátóink beállították a 2—1-es végeredményt.

Mi a véleménye a magyar feliratok lefestéséről több székelyföldi településen?

szavazatok száma 597
2008-08-25: Sport - Áros Károly:

Sportnaptár (Magyarok az újkori olimpiai játékokon)

Augusztus 25. Negyvenkét évvel ezelőtt hunyt el Budapesten a Félixfürdő melletti Váradszentmártonban született Schenker (Ozoray) Zoltán kardvívó, a stockholmi olimpia (1912) győztes magyar kardvívócsapatának tagja s az egyéni verseny negyedik helyezettje. Tizenkét évvel később a második párizsi olimpián (1924) újra pástra lépett, a kardcsapattal ezüstérmet nyert, a tőrcsapattal bronzérmet, és kard egyéniben újra a negyedik helyen végzett.
2008-08-25: Sport - x:

Labdarúgás, IV. Liga

Sepsiszentgyörgy—Bardoc 3—1
Sepsiszentgyörgy, városi stadion. Közel 35 néző. Vezette: Simon István. Sepsiszentgyörgy: Butuc—Ruzsa (Antal, 82.), Moldoveanu, Todoran R., Németh (Kövecsi, 57.), Tomi, Ciobotaru (Nagy Sz., 66.), Horvát, Kuti (Kiss, 55.), Todoran M., Vasilucă. Bardoc: Borcăiaş—Bató, Kovács, Gábor (Ilyés G., 40.), Sugár, Fosztó (Kolumbán, 85.) Komporály, Lőrincz (Gergely, 80.) Tókos, Balázsi (Ilyés J., 66.). Gólszerzők: Todoran R. (5.), Tomi (35., 70.), illetve Lőrincz (65.). Piros lap: Tókos (82.). Ifjúságiak: 6—2.