KerékpárRemek szentgyörgyi eredmények

2007. július 12., csütörtök, Sport
Az elmúlt hét végén Nagybányán került sor az első Mountain-bike Maratonra, amelyen két háromszéki versenyző is részt vett.

Sajnos, a maratont elmosta az első, és így csupán 76 kerékpározó indulhatott. A résztvevők, ki-ki felkészültsége szerint teljesítette a szervezők által kijelölt három versenytáv egyikét. A kezdők a 30 km táv leküzdésével, a haladók az 55 km megtételével, míg a legbátrabbak 100 km lebiciklizésével próbálkozhattak.

A sepsiszentgyörgyi bringások eredményei: a 13 éves Szabó Norbert a 14—18 éves korcsoportban harmadik lett a 30 km-es távon, míg Szőcs Károly-Csaba az 55 km-es távon a hatodik helyen ért célba a 18—35 év közöttiek viadalában. (t)