AtlétikaHárom dobogós helyezés Bákóból

2019. december 19., csütörtök, Sport

Az elmúlt hétvégén a bákói atlétikai teremben rendezték meg a Téli Kupa nevet viselő versenyt, amelyen Révész Katalin és Horovitz Hanna irányítása alatt a Sepsi ISK tizenöt sportolója vett részt. A megyeszékhelyi kis atléták három dobogós hely mellett egy hatodik és egy kilencedik helyet is bezsebeltek.

• Koós Loránd a dobogó legmagasabb fokán
    Koós Loránd a dobogó legmagasabb fokán

A sportiskolások legjobb eredménye Koós Loránd (2002) nevéhez fűződik, aki 1500 méteren 4:18.19 perces idővel győzedelmeskedett, Bálint Krisztina (2004) 400 méteren második lett 1:02.69 perccel. A legkisebbek között versenyző Vitályos Orsolya (2007), aki szintén 400 méteren állt rajthoz, 1:10.28 perces teljesítményének köszönhetően a dobogó legalacsonyabb fokára állhatott fel, továbbá az 1500 méteren induló Janó András (2005) 4:41.59 perccel a hatodik, Păcurariu-Nagy Diana (2001) 5:13 perccel a kilencedik helyen végzett.

A csapat többi tagja is a lehető legjobbját nyújtotta Bákóban, és tisztességes helytállásuk révén ők is öregbítették a Sepsiszentgyörgyi Iskolás Sportklub hírnevét. Szép volt, fiúk és lányok! (t)