Büntetnek

2020. augusztus 19., szerda, Pénz, piac, vállalkozás

A munkafelügyelőség ellenőrei 676 esetben, összesen 359 ezer lej büntetést róttak ki a munkaadókra a járványügyi előírások be nem tartása miatt.

Az augusztus 10–15-e között végzett ellenőrzések során legtöbb munkaadót Konstanca megyében és a fővárosban ellenőriztek. Ugyanakkor egyéb kihágásokért összesen közel négymillió lej bírságot róttak ki.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket!

Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.

Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.

Szavazás
Ön szerint hogyan szerepel majd a SuperLigában az egy év után visszatérő Sepsi OSK?










eredmények
szavazatok száma 33
szavazógép
2020-08-19: Pénz, piac, vállalkozás - :

Tizenkétmillió köbméter

A tavaly 12,07 millió köbméter faanyagot értékesítettek az országban, összesen 2,203 milliárd lej értékben – közölte a statisztikai intézet.
2020-08-19: Pénz, piac, vállalkozás - :

Tüntetnek a vendéglátósok

A hazai szállodákat és vendéglőket működtető vállalkozások szövetsége egyórás munkabeszüntetést jelentett be ma délutánra.