Egypetéjű négyes ikrekkel terhes egy belga asszony. Ilyen terhesség 65 millióból egyszer fordul elő.
Összehasonlításképpen: a telitalálat esélye a belga hatos lottón egy a 14 millióhoz, és egy a húszmillióhoz annak a valószínűsége, hogy villámcsapás éri az embert. A 24 éves kismamának már most, három hónappal a szülés várt időpontja előtt fájdalmai vannak. Kórházba szállították, és ott is kell maradnia, amíg világra jönnek a gyerekek. A laarne-i illetőségű asszony 27 éves barátja elmondta: ,,Nem biztos, hogy a párom örülne, de azért én nagyon remélem, hogy a babák kivárják a három hónapot." Egypetéjű négyes ikrek esetében mindenesetre nagy a koraszülés veszélye ― írta a Het Laatste Nieuws belga napilap.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.