A nagy esőzések okozta ár hétfőn este elmosta a Mikóújfalu és Hatod között, a vasúti átjáró közelében kialakított ideiglenes hidat, az útvonalon nem lehet közlekedni.
A hírt többen is közölték, köztük a megyei katasztrófavédelmi hivatal. Tamás Sándor, Kovászna Megye Tanácsának elnöke hozzátette, igyekeznek a híd helyreállítását megoldani, de a munkálatok az időjárástól is függenek.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.