Nagyborosnyón is leesett egy gólyafészek

2025. június 5., csütörtök, Nyílttér

Sajnos Nagyborosnyón is leesett egy fészek az esőzések következtében a Zágon felé vezető úton, a tömbházak utáni villanyoszlopról.

  • Fotó: Miska Brigitta
    Fotó: Miska Brigitta

Sajnos minden fióka elpusztult, ebben a fészekben hárman voltak, ha jól láttam. Ami maradt a fészekből, az most is félre van csúszva. Két éve már jeleztem, hogy a fészek el van csúszva, de senki sem csinált semmit. A fészek maradéka a ház kertje mellett van, belül.

Ráduly Erika

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Ön szerint feljut-e a mostani idényben a SuperLigába a Sepsi OSK?









eredmények
szavazatok száma 734
szavazógép
2025-06-05: Nyílttér - :

A hazalátogatók szemétgondja (Szóvá tesszük)

Több mint 10 évvel ezelőtt kényszerültem külföldi munkavállalásra, de évente egy-két alkalommal, pár nap erejéig hazalátogatunk. Az évek során két dolog változott nagyot Sepsiszentgyörgyön: a várost egyre élhetetlenebbé tevő autók mennyisége, illetve a szemétszállítás mikéntje.
2025-06-05: Nyílttér - :

Élmények a pályaválasztási táborokban

Már harmadik éve szervezzük meg a sepsiszentgyörgyi Diakónia Keresztyén Alapítvány által lebonyolított pályaválasztási táborokat, amelyeket a svájci HEKS/EPER Románia Alapítvány támogat.